Szerszy edytor do wyboru ocen tekstu

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu - Rok 2 7 miesięcy temu #9992 by Sebastian
Szerszy edytor do wyboru ocen tekstu został stworzony przez Sebastian
Cześć chłopaki,

moja prośba jest właściwie prosta:
Stwórz inny lub lepszy edytor do wybierania ocen tekstowych, który umieszcza oceny w ramce (np. 4x4 lub 3x3). Obecny daje mi tylko długą listę, którą muszę przewinąć w dół, jeśli mam więcej niż 6-7 ocen.


Na iPadzie znacznie wygodniej jest wybrać taką ocenę tekstu.
Wiem, że istnieje małe obejście tego typu rzeczy w iDoceo (które jest mniej intuicyjne i piękne), ale dlaczego nie ustawić go jako opcji domyślnej?
Najlepsze życzenia
Sebastian

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 7 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #9995 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Szerszy edytor do wyboru ocen tekstu
To jest automatyczny edytor, który jest domyślny.

Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 2 7 miesięcy temu #9996 by Sebastian
Odpowiedzi udzielił Sebastian na temat Szerszy edytor do wyboru ocen tekstu
o tak, dzięki! Nigdy nie używam automatycznego, ale to ma sens. Nawiasem mówiąc, dlaczego niektóre stopnie są mniejsze lub większe od innych?
Dobra, nie chcę być zbyt wybredny, ale byłoby WSPANIALE, gdyby iDoceo rozumiał wpisy z klawiatury dla ocen tekstowych. W tej chwili muszę używać „Tekst” / lub „Tekst z ikonami”, aby wpisać oceny za pomocą klawiatury. Byłoby pomocne, gdybym mógł po prostu wpisać „2+” za pomocą mojej klawiatury i wybrać odpowiednią ocenę w edytorze, który opublikowałeś powyżej.
Jest to ważne/istotne dla osób (takich jak ja), które czasami pracują na iPadzie (w szkole), a czasami korzystają z komputera Mac (w domu), ponieważ na iPadzie wybieranie ocen za pomocą edytora takiego jak twój jest lepsze, a pisanie na komputerze Mac jest szybsze . Mam nadzieję, że wiesz, co mam na myśli.

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.