iDoceo Connect - odpowiedzi na pytania otwarte w szablonie; odpowiedzi uwzględniające wielkość liter

Więcej
Rok 3 5 miesięcy temu - Rok 3 5 miesięcy temu #9450 by Sebastian
Witaj drogi zespole,

Chciałbym efektywniej wykorzystywać iDoceo Connect do oceny słownictwa. Oto cztery propozycje:

1.) Prosimy o umożliwienie nam uwzględniania wielkości liter w odpowiedziach na pytania otwarte. Umożliwiłoby mi to umożliwienie studentom pisania testów słownictwa, w których zależy to od tego, czy użyjesz wielkich, czy małych liter. Wiem, że możesz wymusić „ścisłe dopasowanie”, ale nie uwzględnia ono wielkich liter/małych liter.

2.) Czy mógłbyś dodać do szablonu opcję, która pomagałaby mi zapisywać odpowiedzi na pytania otwarte? W ten sposób mogłem szybciej tworzyć testy oparte na otwartych odpowiedziach :)

3.) Ułatw przeglądanie pytań. Formularze Google inteligentnie grupują odpowiedzi. W iDoceo muszę przejrzeć każde indywidualne pytanie, co może być niepotrzebnie czasochłonne.

4.) Pokaż właściwe słowa kluczowe w arkuszu rozwiązań.

Najlepsze życzenia
Sebastian

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Ostatnio zmieniany: 3 lata 5 miesiąc temu przez Sebastian.
Następujący użytkownicy podziękowali: bert

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.