IDoceo Connect — masowe importowanie otwartych pytań ze słowami kluczowymi odpowiedzi

Więcej
Rok 3 11 miesięcy temu #8707 by smkso
Cześć Bert!

Korzystałem już z iDoceo Connect, zwłaszcza pytania wielokrotnego wyboru dotyczące importu masowego były niesamowite, a także funkcja limitu czasu! Działa to dobrze, gdy uczniowie przeprowadzają testy w domu. Mogę to również opublikować w Google Classroom! Nawet nagrałem o tym filmik:


W związku z tym, czy możliwe będzie masowe importowanie pytań otwartych Z ODPOWIEDZIAMI KLUCZOWYMI? Mam bank pytań i odpowiedzi w arkuszu kalkulacyjnym ze słowami kluczowymi, które mam nadzieję można łatwo zaimportować do oceny.

Dziękuję bardzo za ciężką pracę!

Syed

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 11 miesięcy temu #8708 by bert
Cześć Syed,
Dzięki za poświęcenie czasu na zrobienie tego filmu.
Format pliku XLS ma pewne poważne ograniczenia i robi się trochę zatłoczony wszystkimi opcjami oferowanymi przez iDoceo Connect (czas, informacje zwrotne itp.), Ale być może uda nam się dodać specjalne nagłówki, które są opcjonalne i ukryte, abyś mógł z nich korzystać fakultatywnie.

Czy działałoby, gdybyś dodał wiele kolumn w nazwanych słowach kluczowych XLS 1, słowa kluczowe 2 itd., Gdzie możesz dodać te słowa kluczowe oddzielone przecinkami (jeśli więcej niż jedno na kolumnę)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 5 miesięcy temu #9462 by Sebastian
Cześć Bert!
Czy to faktycznie jest już możliwe? Czy mogę po prostu dodać kolumnę o nazwie „słowa kluczowe1”? A może ta funkcja jest planowana?

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 5 miesięcy temu #9465 by bert
Obawiam się, że to jeszcze niemożliwe, Sebastianie. Spodziewałem się jakiegoś potwierdzenia tego postu przed rozpoczęciem pracy nad nim. Mamy zaplanowanych wiele funkcji, ale musimy ustalić priorytety

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 5 miesięcy temu - Rok 3 5 miesięcy temu #9466 by Sebastian
Rozumiem, dziękuję za informację.
Czy znasz przybliżoną datę wydania następnej wersji? Nie mogę się doczekać :)

Probiert gerne meine kleine Aplikacja korekcyjna „KURT” dla iPada i Macaus. Sie hilft beim Erstellen individueller PDF-Rückmeldebögen und hat viele praktische Funktionen für den Korrekturprozess. Jest to kompletna kostenlos dla komputerów Mac i iPad :)
www.kurt-korrekturen.de ( jetzt w V. 4.3)
Ostatnio zmieniany: 3 lata 5 miesiąc temu przez Sebastian.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.