Dodawaj zadania bezpośrednio w terminarzu lub programie

Więcej
Rok 4 6 miesięcy temu #8332 by Fran20051979
Dodawaj zadania bezpośrednio w terminarzu lub programie został stworzony przez Fran20051979
Witam wszystkich,

Przede wszystkim proszę przeprosić mnie za mój zły angielski, ponieważ jestem użytkownikiem francuskiego iDoceo.

Do tej pory wszystkie moje zadania umieszczałem bezpośrednio w przypomnieniach. To bardzo ciężka praca, ponieważ zwykle wprowadzam zarówno datę rozpoczęcia (lekcji, w której daję zadanie), jak i termin ukończenia.
Byłoby wspaniale móc ustawić zadanie bezpośrednio w programie za pomocą czegoś w rodzaju „opcji zadania”, w której użytkownik może wybrać termin (następna lekcja, +7 dni, data niestandardowa...).

Nie mogę sobie wyobrazić trudnego wdrożenia tej funkcji. iDoceo to w pewnym sensie najlepsza aplikacja, z jakiej kiedykolwiek korzystałem. Poza tym większość moich kolegów też korzysta z tych aplikacji; to takie pomocne!

Bardzo dziękuję za twoją odpowiedź,

Z poważaniem,

François

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 6 miesięcy temu #8333 by bert
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami François,
Pracujemy nad podobną funkcją dla naszej następnej dużej aktualizacji. Nadal jest w toku, ale możesz na to liczyć.
Jeśli chcesz dołączyć do testów wersji beta i wypróbować ją, gdy będzie dostępna, daj mi znać.
Twój angielski jest doskonały, ale możesz też pisać po francusku!

Pozdrowienia,
Bert
Następujący użytkownicy podziękowali: Fran20051979

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 6 miesięcy temu #8334 by Fran20051979
Odpowiedzi udzielił Fran20051979 na temat Dodawaj zadania bezpośrednio w terminarzu lub programie
Bardzo dziękuję za odpowiedź.

François

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 5 miesięcy temu #8407 by Fran20051979
Odpowiedzi udzielił Fran20051979 na temat Dodawaj zadania bezpośrednio w terminarzu lub programie
Cześć Bert, cześć wszystkim,

Mam nadzieję, że moje pytanie nie jest nieodpowiednie, ponieważ nie mogę sobie wyobrazić, jak trudno jest dodać taką funkcję, ale proszę podać przybliżoną datę, kiedy ta funkcja zostanie wdrożona.
Jak powiedziałem wcześniej, to jedyna rzecz, której brakuje w aplikacji.

Jeszcze raz dziękuję za wspaniałą pracę.

François

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 5 miesięcy temu #8410 by bert
Witaj Franciszku. To zajmie trochę czasu, nie możemy podać ETA dla funkcji.

Obecnie koncentrujemy się na wydaniu kolejnej dużej aktualizacji, z całkowicie odnowionym interfejsem i wieloma interesującymi dodatkami. iDoceo 6 jest teraz w fazie beta testów.
Stale ulepszamy aplikację z każdą aktualizacją, ale nie możemy potwierdzić żadnych dat. Mamy ograniczenia w budżecie, czasie i zasobach. Nasza oś czasu ciągle się zmienia i nie ma sensu podawać szacunkowej daty, której nie możemy dotrzymać.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 5 miesięcy temu #8411 by Fran20051979
Odpowiedzi udzielił Fran20051979 na temat Dodawaj zadania bezpośrednio w terminarzu lub programie
Witaj Bert,

Rozumiem.

Jeszcze raz dziękuję za całą twoją pracę.

François

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.