Propozycja planu miejsc

Więcej
7 roku tydzień 2 temu #6848 by Ben_E
Propozycja planu miejsc został stworzony przez Ben_E
Cześć Bert,

Przed moją sugestią chciałem tylko powiedzieć, że wszyscy pracownicy w naszej szkole mają wkrótce wdrożyć iPady, a nasz zastępca powiedział mi, że kierownictwo wyższego szczebla było pod wrażeniem aplikacji (używanej przez kilku z nas już), że planują uczynić to częścią standardowego wdrożenia aplikacji. Ponieważ używam go już od dłuższego czasu, poproszono mnie o przeprowadzenie szkolenia z naszym personelem — pomyślałem tylko, że chciałbyś wiedzieć, że wieści się rozchodzą!

Moja sugestia jest następująca: na ekranie planu miejsc siedzących, czy mógłbyś pozwolić nam długo nacisnąć ucznia i zablokować go na miejscu? W ten sposób, kiedy losujemy plan miejsc siedzących, ale zachowujemy pozycje siedzące, nie poruszają się.

To naprawdę pomogłoby uczniom, którzy nie powinni się poruszać z powodu wad wzroku lub innych szczególnych wymagań. Oczywiście można ręcznie przeciągnąć je z powrotem na miejsce, ale czasami może to być niezręczne i jest stosunkowo powolne w porównaniu do blokowania pozycji w pierwszej kolejności.

Dzięki!
Następujący użytkownicy podziękowali: Brettm

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
7 roku tydzień 2 temu #6849 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Propozycja planu miejsc
Dzięki Ben,
Zostało niewiele czasu na dodatki, ale postaramy się je wcisnąć w naszej ostatniej becie. Wypróbuj, jeśli jest dostępny. Powinien być gotowy do końca tego tygodnia

pozdrowienia
Następujący użytkownicy podziękowali: Brettm, Ben_E

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.