Plan miejsc

Więcej
Rok 7 2 miesięcy temu #6778 by lucop
Plan miejsc został stworzony przez lucop
Byłoby miło, gdybyś mógł kopiować plany miejsc siedzących z klasy do klasy. Również, jeśli możesz zamienić uczniów, na przykład, wybierzesz dwóch uczniów za pomocą funkcji wielokrotnego wyboru, aw wyskakującym menu, które ma funkcje wyrównania, można dodać element menu „zamień ucznia”. W tym menu można również dodać. Funkcja „Dystrybuuj” do rozdzielania uczniów w taki sam sposób, jak robi to DTP s/w.

Dzięki za poświęcony czas.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 2 miesięcy temu #6780 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Plan miejsc
Zauważyłem llucopa. Kopia planów miejsc siedzących znajduje się w naszej mapie drogowej, a opcja zamiany również tam będzie.
Automatyczna dystrybucja będzie trudniejsza, ale będziemy o tym pamiętać


pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 2 miesięcy temu #6783 by lucop
Odpowiedzi udzielił lucop na temat Plan miejsc
Świetnie, zapomniałem wspomnieć w moim poprzednim poście, że byłoby fajnie, gdybyś mógł dodać rekwizyty, takie jak półki lub tablica, biurko nauczyciela ... w ten sposób możesz to wydrukować i mieć ładną listę klas, którą możesz postawić i pokazać uczniom.

Dzięki jeszcze raz.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 2 miesięcy temu #6785 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Plan miejsc
Początkowo mieliśmy to na uwadze, ale nie było dużego zainteresowania i przegłosowano.
Jako możliwą alternatywę możesz użyć własnego tła w planie miejsc. Myślę, że już to widzieliście, ale na wszelki wypadek tutaj jest link

www.idoceo.net/index.php/en/plan-siedzenia...własne-tła

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.