Wiele grup dla jednego ucznia

Więcej
Rok 7 3 miesięcy temu #6741 by pani Petre
Wiele grup dla jednego ucznia został stworzony przez pani Petre
Możliwe, że jest to już opcja i jakoś jej nie widzę, ale chciałbym móc przypisać jednego ucznia do wielu grup (tj.: grupa na zajęciach teatralnych, grupa na zajęciach z francuskiego itp.), zamiast ograniczać się do jednej grupy. Do tej pory radziłem sobie z tym, używając różnych kolorowych ikon numerycznych do przypisywania grup (tj. czerwony do lekcji historii, niebieski do lekcji francuskiego itp.). Problem z robieniem tego w ten sposób polega jednak na tym, że jest to tylko liczba, a nie nazwa, która pokazuje mi, czym właściwie jest grupa (na przykład nazwa sztuki, nad którą pracuje uczeń), więc kiedy idę do filtruj według grup Muszę wiedzieć, co oznacza każda liczba, aby wybrać właściwą.

Ponadto, kiedy drukuję raport ucznia, grupa ucznia jest wyświetlana pod jego nazwiskiem, mimo że nie mam zaznaczonej opcji „grupa” w menu opcji „wybierz pola osobiste”. Chciałem to wyjąć, ponieważ nazwa grupy nic nie znaczy dla rodziców, a jedynie wprowadziłaby ich w błąd!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 3 miesięcy temu #6744 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Wiele grup dla jednego ucznia
Witam PaniPetre,
Obawiam się, że nie jest to możliwe w obecnej wersji, ale postaramy się to poprawić. Jednorazowo można przypisać tylko jedną grupę.
Zobaczysz opis ikony na tym filtrze. Odnotowałem również problem w tych raportach.


pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.