Funkcja „Zamrożenie” w planerze/dzienniku

Więcej
Rok 8 1 miesięcy temu - Rok 8 1 miesięcy temu #6173 by eliciacardenas
Funkcja „Zamrożenie” w planerze/dzienniku został stworzony przez eliciacardenas
Cześć,
Używam iDoceo jako mojej najbardziej cenionej aplikacji/planera lekcji/opiekuna nagrań. Kocham to.

Możesz zobaczyć moją recenzję na moim blogu: desklessclassroom.blogspot.com/2015/11/tools.html
Jest jednak jedna funkcja, której naprawdę mógłbym użyć: sekcja „zamrożenia” planu lekcji/dziennika, na którą nie ma wpływu funkcja wypukłości.
Na przykład, jeśli wiem, że muszę zebrać zeszyty w poniedziałek, chcę umieścić to w moim terminarzu.

Jeśli jednak wpadnę na poprzednią lekcję, moja notatka „zbierz zeszyty” z poniedziałku zostanie przeniesiona na wtorek, co oznacza, że ​​a) muszę pamiętać, którego dnia naprawdę chciałem zebrać zeszyty, oraz b) muszę ponownie wpisać to na poniedziałkowym polu.

Małe (konfigurowalne?) pole zwane „do zrobienia” lub coś takiego naprawdę zrobiłoby ogromną różnicę.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 1 miesiąc temu przez eliciacardenas.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 1 miesięcy temu - Rok 8 1 miesięcy temu #6174 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Funkcja „Zamrożenie” w planerze/dzienniku
Dzięki eliciacardenas. Opcja nazywa się „blokada”. Znajdziesz go tuż przed opcjami Bump.
Więcej szczegółów wyjaśniono tutaj

www.idoceo.net/index.php/en/planning-art...n-twój-dziennik-planisty

Zanotowano prośbę o pole do zrobienia
Ostatnio zmieniany: 8 lata 1 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 1 miesięcy temu #6175 by eliciacardenas
Odpowiedzi udzielił eliciacardenas na temat Funkcja „Zamrożenie” w planerze/dzienniku
Cześć,
Jest to pomocne, ale oznacza to po prostu, że klasa, która wpadła, pominie klasę zablokowaną, zamiast zachować niektóre zablokowane przedmioty. Byłoby wspaniale, gdyby istniało pole, które można by zamknąć, ale pozwolić planom lekcji wpadać wokół niego i na ten dzień bez zmiany zablokowanej sekcji. Dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.