idoceo w psiej szkole

Więcej
Rok 8 4 miesięcy temu #6077 by Rała
idoceo w psiej szkole został stworzony przez Rała
Hej,
mam na imię Claudia i prowadzę szkołę dla psów w Niemczech. Uwielbiamy to narzędzie i pracujemy z nim już ponad rok. Myślę, że jest to również świetne narzędzie dla innych szkół dla psów. Dlatego polecamy idoceo wszystkim naszym współpracownikom. Jest łatwy w obsłudze i ma wiele fajnych funkcji. Ale...

Jest kilka rzeczy, które ułatwiłyby nam pracę z nim. Oto kilka pomysłów/życzeń, aby uczynić pracę bardziej efektywną:

Byłoby wspaniale mieć wszystkich uczniów w jednym przeglądzie. Mogę wyszukiwać pojedynczych uczniów i widzę, w których klasach są, ale nie mogę uzyskać przeglądu. Jak wszyscy uczniowie z jednej szkoły w jednej puli i stamtąd możesz kopiować ich do różnych klas. Lub możesz wysłać e-mail do wszystkich studentów, którzy są wymienieni w idoceo. W zeszłym roku prosiłem o możliwość zobaczenia obecności jednego ucznia na wszystkich zajęciach, też byłoby super.

Byłoby wspaniale, gdyby istniała możliwość udostępniania danych między trenerami. W tej chwili pracujemy z kopią zapasową. Więc robię kopię zapasową, moja współtrenerka musi złapać i zaktualizować swoje własne idoceo. Czasami jest to trudne, jeśli zapomnimy wykonać kopię zapasową, musimy poświęcić trochę czasu na uzyskanie wszystkich informacji.

Byłoby bardzo pomocne, gdybyśmy mogli importować pliki csv z danymi uczniów lub mieć interfejs z naszą bazą danych klientów

Pomysł posiadania aplikacji na Maca brzmi świetnie.

To wszystko na dziś. Jeśli coś powinno być już zrobione, byłbym wdzięczny za tipp :-) Przeszukałem forum, ale nic nie znalazłem. Bylibyśmy skłonni zapłacić więcej za wersję niestandardową.

Mieć wielki dzień!

Najlepsze życzenia

Claudia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.