Lepszy plan lekcji / funkcjonalność plików

Więcej
Rok 8 11 miesięcy temu - Rok 8 11 miesięcy temu #5532 by Zasadzka66
Lepszy plan lekcji / funkcjonalność plików został stworzony przez Zasadzka66
Hi

Po pierwsze aplikacja jest świetna.

Po drugie, nie wykorzystałem jeszcze w pełni jego potencjału z kilku powodów, takich jak obowiązkowe oprogramowanie szkolne i wynikająca z tego podwójna administracja. Ale planuję skupić się na tej aplikacji dla następnego uczonego.

Planer lekcji..
Funkcja osi czasu jest świetna.
Mogę umieścić wszystkie źródła, z których chcę korzystać podczas lekcji.

Ale wolałbym, gdybym mógł po prostu przygotować lekcję za pomocą aplikacji i dodać zdjęcia, wideo, tabele itp. w aplikacji bezpośrednio na oś czasu lub konkretną zaplanowaną lekcję bez konieczności wcześniejszego przygotowania lekcji w słowie lub innym programie i następnie skopiuj plik lub link do idoceo.

Akta
Próbowałem użyć Idoceo jako narzędzia do planowania lekcji, umieszczając wszystkie pliki, których chcę użyć... ale okazało się, że kolejność wszystkich plików jest nieco myląca. Wolałbym, gdybym mógł je zamówić w folderach.. teraz, jeśli mam trzy klasy o tym samym temacie, potrzebujące tych samych plików Otrzymuję trzy kopie pliku, którego używam. Czy nie mogę po prostu mieć 1 pliku głównego w folderze w idoceo połączonym z każdą lekcją?

Ponadto podczas dodawania zdjęć, filmów lub innych plików nie mogę zmienić kolejności ich występowania. Jeśli więc podczas lekcji chcę użyć niektórych plików, to muszę je od początku umieścić w idoceo w odpowiedniej kolejności, ponieważ Nie mogę ich przestawić. A pliki nadal są przypięte do spinacza.

Chciałbym, abym mógł zrobić układ jak w edytorze tekstu i umieścić miniatury lub zdjęcia z pliku bezpośrednio w tekście. Byłoby również wspaniale, gdybyś mógł następnie wysadzić część osi czasu w pełny widok, gdy udostępniasz ją klasie za pomocą rzutnika.

Byłoby wspaniale, gdyby idoceo można było wykorzystać również do projektowania lekcji

Gertjan
Ostatnio zmieniany: 8 lata 11 miesiąc temu przez Zasadzka66.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 11 miesięcy temu #5533 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Lepszy plan lekcji / funkcjonalność plików
Dzięki Ambush66, właśnie przegłosowałem twoje prośby o następną aktualizację. Niektóre z nich były już w naszych zadaniach

Jeśli przegapisz coś jeszcze, napisz do nas

Pozdrowienia,

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
7 roku tydzień 2 temu #6856 by Pręt
Odpowiedzi udzielił Pręt na temat Lepszy plan lekcji / funkcjonalność plików
Cześć Bert, czy udoskonaliłeś strukturę folderów, aby zredukować duplikowanie plików w idoceo?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.