Moja lista życzeń

Więcej
Rok 9 9 miesięcy temu - Rok 9 9 miesięcy temu #4725 by Noworodek90
Moja lista życzeń został stworzony przez Noworodek90
Uwielbiam aplikację. Jednak kilka pomysłów

- Automatycznie być w stanie pogrupować w 4s. Ewentualnie ustaw stoły, na których możesz następnie przenieść uczniów.
- Utwórz domyślny plan miejsc dla wszystkich klas. W przeciwnym razie wielka strata czasu
- Być w stanie śledzić zatrzymania i pochwały (może coś w stylu klasowego dojo?)
- Losowe ustawienie uwzględniające siedzenia dla chłopców i dziewczynek
- Płynnie zezwalaj na przechodzenie między różnymi ustawieniami w planie miejsc siedzących bez nakładania się i konieczności ponownego ustawiania wszystkich
- Posiadanie części planisty dotyczącej pracy domowej, która mówi, kiedy zadałeś pracę domową i kiedy jest ona należna. To powiadomiłoby cię o lekcji, na którą miał się odbyć.
- W opcji tylko nazwisko w widoku planu miejsc siedzących możesz pokazać 1 element danych w 1 rogu. Byłoby wspaniale, gdybyś mógł umieścić 2
- Przełącz kolory wyświetlane w widoku planu miejsc siedzących (nie jest dobrze pokazywać dzieciom wersję z kolorem, jeśli określone kolory wskazują na coś konkretnego).

Uwielbiam aplikację! Dzięki wielkie
Ostatnio zmieniany: 9 lata 9 miesiąc temu przez Noworodek90.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 8 miesięcy temu #4740 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Moja lista życzeń
Dzięki za listę życzeń newyearbaby90,
Właśnie dodałem Twoje prośby do naszej listy. Mamy kilka interesujących ulepszeń w planie miejsc siedzących.
W naszej następnej dużej aktualizacji prawdopodobnie dodamy jakieś funkcje zarządzania zachowaniem, dodatkowe opcje grupowania – choć nie jestem pewien co do chłopca/dziewczyny – oraz ulepszone przejścia między trybami.
Licz na tę opcję, aby przełączać kolory, co będzie przydatne.
Następujący użytkownicy podziękowali: Elbowleeyo

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 8 miesięcy temu #4760 by Noworodek90
Odpowiedzi udzielił Noworodek90 na temat Moja lista życzeń
Chciałbym też móc zrobić jednemu uczniowi więcej niż jeden kolor (np. złożony z dwóch pasków)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 8 miesięcy temu #4762 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Moja lista życzeń
Ten jest raczej mało prawdopodobny, ale i tak odnotowany

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.