Życzenia planisty

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4591 by sassinak
Życzenia planisty został stworzony przez sassinak
Po pierwsze, czy mogę podziękować za tę aplikację, która znacznie ułatwia mi życie w śledzeniu postępów ucznia.

Jedną z rzeczy, które próbuję teraz zrobić, jest skorzystanie z planera, przenosząc się z Planbooka, więc mam wszystko w jednym miejscu.

Jest jednak kilka rzeczy, które sprawiają mi trudność, a są to:

Wydruk lekcji zajęć na tydzień. Wiem, że możesz to zrobić w ciągu dnia z dziennika, ale wydrukowanie jednej klasy na raz byłoby naprawdę przydatne.

Możliwość przeniesienia/podbicia lekcji na inny dzień, gdy coś się pojawi i musisz to przełożyć.

Pewna możliwość podzielenia lub uporządkowania pola tekstowego w terminarzu, dzięki czemu nie masz tylko dużego bloku tekstu (chociaż opcje formatowania naprawdę teraz w tym pomagają!)

Przypuszczam jednak, że największą przeszkodą jest dla mnie konieczność pracy wyłącznie na iPadzie. Przydatną rzeczą w Planbooku jest to, że możesz pracować na komputerze Mac lub iPadzie, a zmiany są synchronizowane przez Dropbox. Jest to jednak tylko narzędzie do planowania, więc jestem zdeterminowany, aby wytrwać w tej aplikacji, ponieważ jest zdecydowanie najlepsza do śledzenia i staje się coraz bardziej przydatnym planistą z każdą aktualizacją - dziękuję za ciężką pracę!

PS Jakieś aktualizacje dotyczące ram czasowych dla wersji na Maca?

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4594 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Życzenia planisty
dziękuję Sasinak,
Nie wahaj się opublikować drobnych irytacji, które znajdziesz po drodze. Mam nadzieję, że nie będzie ich dużo!

Poniżej znajdziesz kilka komentarzy do swoich próśb:

Wydruk lekcji zajęć na tydzień. Wiem, że możesz to zrobić w ciągu dnia z dziennika, ale wydrukowanie jednej klasy na raz byłoby naprawdę przydatne.

Tak, możesz to już zrobić, może coś przegapiłem, ale z widoku dziennika możesz wybrać zakres dat, tydzień, miesiąc lub dowolną inną kombinację.

Możliwość przeniesienia/podbicia lekcji na inny dzień, gdy coś się pojawi i musisz to przełożyć.

Absolutnie. Ta opcja będzie dostępna w iDoceo 3.1, to już za kilka tygodni.
Oto lista funkcji

Pewna możliwość podzielenia lub uporządkowania pola tekstowego w terminarzu, dzięki czemu nie masz tylko dużego bloku tekstu (chociaż opcje formatowania naprawdę teraz w tym pomagają!)

Tak, będziemy nad tym pracować w następnej dużej aktualizacji.

Brak aktualizacji dla tej wersji Mac. Nadal koncentrujemy się na brakujących niektórych ważnych funkcjach!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.