Lista życzeń - Planista

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4551 by Betty Noire
Lista życzeń - Planista został stworzony przez Betty Noire
Czy możemy mieć możliwość ustrukturyzowania planisty. Np

LO:
Rozrusznik:
Główny:
Plenarny:
Odbierz pracę domową:
Ustaw pracę domową: Termin pracy domowej:

Gdyby ustalenie terminu pracy domowej mogło być w jakiś sposób powiązane z terminem lekcji, byłoby fantastycznie, chociaż zdaję sobie sprawę, że to duża prośba.

W tej chwili tak naprawdę nie korzystam z funkcji planowania, ponieważ wymagałoby to wielokrotnego wpisywania standardowej struktury lekcji. Doceniam to, że inni będą mieli inną strukturę, więc przypuszczam, że najlepszą opcją byłoby, gdyby istniały jakieś sposoby, aby osoby ustalały własne. Czy jest to wykonalne?

Wielkie dzięki.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4553 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Lista życzeń - Planista
Witaj Bette Noire,
Tak, mamy te sugestie w naszych zadaniach do wykonania, zarówno szablon/struktura planisty, jak i coś w rodzaju planowania zadań domowych.
Postaramy się je przygotować do iDoceo 3.5, zajmie to trochę czasu, ale damy radę.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 9 11 miesięcy temu #4566 by Kathleen
Odpowiedzi udzielił Kathleen na temat Lista życzeń - Planista
Cześć.

Też o tym myślałem... Czy byłoby możliwe, aby przyszła aktualizacja TextExpander była przyjazna? Ułatwiłoby to (przynajmniej dla mnie). ;) ) zapisywać moje plany w dzienniku/porządku dziennym w bardziej usprawniony/ujednolicony sposób.

Chociaż trzymam kciuki za powyższą prośbę (lub inne rozwiązanie), czasami korzystam z przygotowanych przeze mnie prostych płócien z planem lekcji, które po prostu kopiuję i wklejam do dziennika, a następnie wypełniam „puste miejsca”. To nie jest eleganckie, ale na mnie działa. :)

Jeszcze raz dziękuję za stworzenie iDoceo, Bert. W tym roku ogromnie pomogło mi to lepiej zorganizować się i być na bieżąco z pracą.

Kathleen

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.