Oznaczanie uczniów

Więcej
Rok 10 2 miesięcy temu #4430 by gsutt0
Oznaczanie uczniów został stworzony przez gsutt0
Hej Bert,

To tylko propozycja marzeń - nie jestem pewien, czy to możliwe. Pomyślałem, że byłoby wspaniale, gdybyś mógł oznaczyć dzieci w adnotacji, aby skopiowała adnotację/zdjęcie do wspomnianego ucznia. Na przykład, jeśli Jane Smith i Jill Jones pracują razem i masz to zdjęcie, napisz w komórce Jane „pracowała nad strategiami liczenia z @Jill Jones”, a następnie ta informacja pojawi się również w komórce Jill.

Inną rzeczą, która moim zdaniem byłaby świetna, jest możliwość napisania podpisu przesłanych zdjęć, dzięki czemu patrząc na wszystkie zasoby, możesz mieć trochę informacji, zamiast wracać do komórki/adnotacji, w której je dodałeś i może zawierać inne informacje, takie jak data i opis zadania.

Podziękowania
Gruzja

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 1 miesięcy temu #4469 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Oznaczanie uczniów
Cześć Georgie,
Tagging
Mamy na myśli coś podobnego, mniej automatycznego, ale to może zadziałać. Dodamy opcję kopiowania komórki i jej adnotacji/zasobów do grupy uczniów. Sugestia tagowania jest jednak świetna, dodałem Twoją prośbę, być może uda nam się to osiągnąć w pewnym momencie!

Podpis
Tak, to naprawdę ważna cecha. Nadal musimy dodać opcje zmiany nazwy, a kiedy to zrobimy, dodamy również podpis.

Podziękowania
Następujący użytkownicy podziękowali: nauczyciel

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.