proszę rozważyć opracowanie jednego dla systemu Windows 8

Więcej
Rok 10 4 miesięcy temu #4128 by kruk
Czytałem, że jest mało prawdopodobne, że wyjdziesz z wersją dla systemu Windows, ale hej, takie jest moje życzenie. Chociaż rozumiem, skąd pochodzisz, nadal możesz chcieć to przemyśleć. Jeśli celem jest naprawdę pomoc nauczycielom w zarządzaniu ich klasami, być może możesz pomóc o wiele bardziej, jeśli wyjdziesz z wersją dla systemu Windows. Jestem pewien, że o wiele więcej osób to doceni, jestem pewien, że tak. Dziękuję za Twój czas :D

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Stały Eddie
Rok 10 4 miesięcy temu #4142 by Stały Eddie
Odpowiedzi udzielił Stały Eddie na temat proszę rozważyć opracowanie jednego dla systemu Windows 8
Windows RT aż prosi się o taką aplikację!

Nie ma nic, co by się zbliżało, myślę, że znalazłbyś duże zainteresowanie ze strony użytkowników Windows i Windows RT.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 4 miesięcy temu #4143 by bert
Odnotowano, ale najpierw zobaczmy, kto jest ich następnym dyrektorem generalnym.

Straciliśmy ogromną ilość czasu i pieniędzy na tworzenie oprogramowania dla Windows, a to wciąż boli...

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4221 by Casseltona
Odpowiedzi udzielił Casseltona na temat proszę rozważyć opracowanie jednego dla systemu Windows 8
Właśnie utworzyłem konto, aby móc się zalogować i udzielić wsparcia! Szkoły, podobnie jak firmy, nadal korzystają z wielu aplikacji MS Office. W rezultacie mam tablet z systemem Windows 8, a nie iPada – co jest świetne, ale brakuje w nim Idoceo! Pomyśl tylko, ilu nauczycieli używałoby tego na swoich komputerach w klasie, nie wspominając o tabletach, gdyby zostało to wydane dla systemu Windows!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 3 miesięcy temu #4230 by bert
Dziękujemy za kontakt z Casseltonem,
Obawiam się, że część wrażeń z iDoceo zostałaby utracona bez możliwości dotknięcia ekranu. W pewnym momencie spróbujemy przejść na wersję na Maca, a wtedy zobaczymy, co z Windowsem

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • mk2333
Rok 8 5 miesięcy temu #6006 by mk2333
Proszę opracować jeden na PC :(
Mam wszystkie moje plany lekcji, codzienne plany, oceny itp. na komputerze (warto 16 lat) - mogę łatwo i szybko kopiować i wklejać z roku na rok i wprowadzać modyfikacje w razie potrzeby - ale UWIELBIAM iDoceo i chyba że po prostu nie mam pojęcia (prawdopodobnie tak jest) i brakuje mi łatwego sposobu na zrobienie tego za pomocą iDoceo Nie jestem pewien mojej długowieczności z aplikacją :(
Pomoc proszę :(

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 8 5 miesięcy temu #6008 by bert
Witaj mk2333,
Niestety przejście na Windows jest w tej chwili bardzo drogie i nie stać nas na to.
Najwyraźniej Microsoft pracuje nad świetnym narzędziem, które ułatwi to przejście, ale wciąż jest w fazie prac i nie ma żadnych ram czasowych ani ostatecznego terminu na horyzoncie
Następujący użytkownicy podziękowali: mk2333

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.