Niestandardowe listy tekstowe edytora

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4061 by CAReynolds
Niestandardowe listy tekstowe edytora został stworzony przez CAReynolds
Chciałbym zobaczyć opcję niestandardowego edytora, która umożliwia tworzenie listy tekstów do oceniania. Na przykład, jako nauczyciel muzyki, mógłbym chcieć mieć niestandardowy edytor do oceniania/notowania umiejętności gry na flecie prostym, np. ” itd. Nie mam czasu na wpisywanie tych informacji dla każdego dziecka, ponieważ moje oceny muszą być wykonywane na bieżąco. Byłoby wspaniale, gdybyś mógł tworzyć nieograniczone listy, ponieważ użyłbym innej do odnotowywania zachowań w klasie itp. (Obecnie używam ikon do zachowania w klasie i niektórych moich ocen, takich jak dopasowywanie tonu), ale nie zabrakło znaczących ikon!)

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4071 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Niestandardowe listy tekstowe edytora
Możesz to już zrobić, jestem pewien, że to zadziała.
Tutaj kroki:
- Na ekranie głównym stuknij w Rodzaje ocen , Dodaj / Ocena oparta na tekście
- Dodaj tutaj wszystkie teksty, z którymi chcesz pracować, przypisz dowolny procent.
Wyższy procent zostanie wyświetlony jako pierwszy na liście

Teraz, aby pracować z tymi tekstami, wybierz go w „Typie oceny” dla danej kolumny i użyj „Selektora ocen” jako jego edytora.

Tutaj zdjęcie jak to będzie wyglądać.

Załączniki:

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4072 by CAReynolds
Odpowiedzi udzielił CAReynolds na temat Niestandardowe listy tekstowe edytora
:wiwat: Wow! Wielkie dzięki, to zadziała. Ale oto powiązana prośba ... Czy istnieje/może istnieć sposób na posiadanie wielu list kontrolnych, więc możesz użyć więcej niż jednej? Na przykład źle trzymają dyktafon i dmuchają za mocno.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #4073 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Niestandardowe listy tekstowe edytora
Nie widziałem, że ten nadchodzi!
Będę o tym pamiętać . W następnej aktualizacji postaramy się dodać nowego edytora z tymi polami wyboru.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.