Dodawanie zajęć pozalekcyjnych do planera

  • S. Dunne
Rok 10 7 miesięcy temu #3737 by S. Dunne
Dodawanie zajęć pozalekcyjnych do planera został stworzony przez S. Dunne
Czy możliwe jest dodanie opcji umożliwiającej rejestrację, lunch i godziny pozaszkolne do terminarza dnia, aby można było dodawać notatki i informacje o aktywności. W tej chwili mogę robić notatki tylko w rzeczywistych okresach lekcji i często mam zajęcia w porze lunchu, które muszę nagrywać?

Mógłbym zmienić dzień szkolny z 8 lekcji na 11 lekcji, aby to uwzględnić, ale nie jest to idealne rozwiązanie.

Wielkie dzięki

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3741 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Dodawanie zajęć pozalekcyjnych do planera
Dziękujemy za skontaktowanie się z nami S Dunne,
Jest to ograniczenie obecnej wersji 3.0, która wymaga, aby każdy blok czasu (klasa lub inny rodzaj) był powiązany z okresem/rzędem, który z kolei jest powiązany z planistą.
Pracujemy nad opracowaniem bardziej elastycznego rozwiązania w naszej następnej dużej aktualizacji.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 7 miesięcy temu #3887 by John2400
Odpowiedzi udzielił John2400 na temat Dodawanie zajęć pozalekcyjnych do planera
Ok, widziałem ten post podobny do mojego

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 10 6 miesięcy temu #3958 by Abalabucha
Odpowiedzi udzielił Abalabucha na temat Dodawanie zajęć pozalekcyjnych do planera
Zgadzam się... Uczę tę samą klasę więcej niż raz dziennie i chciałbym umieścić osobne informacje w każdym z bloków w planerze. (Obecnie każe mi wpisać wszystko w pierwszym bloku.)
To samo dotyczy okresów nieinstruktażowych niezwiązanych z zajęciami... Przerwa, lunch, bloki przygotowawcze.
Dzięki!

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.