Wersja na iPhone'a

  • Bena Boichata
Rok 12 1 miesięcy temu #148 by Bena Boichata
Wersja na iPhone'a został stworzony przez Bena Boichata
1) Chciałbym mieć idoceo jako uniwersalną aplikację, która działa również na iPhonie. Gdyby dane mogły być automatycznie synchronizowane między iPadem a iPhonem za pomocą icloud lub Dropbox, byłoby wspaniale!

Idealny dla nauczycieli wychowania fizycznego w terenie - którzy z łatwością zmieszczą iPhone'a w kieszeni!

2) Chciałbym też zobaczyć miniaturki uczniów w dziennikach ocen

3) Zdjęcia wyglądają na nieco spłaszczone, czy mógłbyś doradzić preferowaną rozdzielczość lub wymiary zdjęć w idoceo lub zapewnić opcję dopasowania kadrowania zamiast domyślnego dopasowania rozciągliwego ze zdjęciami.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 12 1 miesięcy temu #149 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Odp: Wersja iPhone'a
Cześć Ben,
Tutaj nasze przemyślenia...
1) Zawsze myśleliśmy o iDoceo jako o aplikacji przeznaczonej tylko na iPada, głównie ze względu na ograniczenia ekranu iPhone'a i ułatwienie przejścia z papierowego dziennika ocen doświadczonym i niedoświadczonym użytkownikom iPada. Wymiary iPada są zbliżone do rozmiarów dziennika szkolnego.

Uwielbiamy przewijać siatkę iDoceo z mnóstwem informacji na ekranie, ale w jakiś sposób magia gubi się na mniejszym ekranie (mieliśmy do wypróbowania wczesną wersję na iPhone'a) i wymaga zupełnie innego podejścia do interfejsu użytkownika.

Ponieważ jesteśmy małym zespołem programistów, możemy skupić się tylko na określonej platformie w danym momencie, więc musieliśmy wstrzymać wersję na iPhone'a.

2) Absolutnie konieczne. Postaramy się przeforsować to w nadchodzącym wydaniu. Bądź na bieżąco z ogłoszeniami.

3) Jest tu wiele miejsca na ulepszenia, na razie mogę powiedzieć, że oczekiwana rozdzielczość to 128x145 , więc każde zdjęcie z tym współczynnikiem będzie wyglądać dobrze. W przyszłej wersji prawdopodobnie przesunie się w stronę opcji (automatycznego) przycinania.

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
12 roku tydzień 3 temu #161 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Odp: Wersja iPhone'a
Cześć Ben,
Właśnie sprawdziłem rozmiar obrazu, który ci podałem i nie jest poprawny. Właściwy rozmiar to 167x174 piksele. Pracujemy już nad ulepszoną wersją narzędzia do przechwytywania zdjęć, mamy nadzieję, że okaże się przydatne
pozdrowienia

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.