Klasy, dane wejściowe i oceny iDoceo Connect podczas przełączania urządzeń.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9228 by Akselfa
Jak mówi tytuł, straciłem konfiguracje całej klasy z synchronizacji, gdy robię je na Macu i odwrotnie. Zwykle zostawiam go włączony na kilka minut, ale problem jest bardziej widoczny, gdy przełączam się z Maca na iPada. Właśnie straciłem połowę zadania iDoceo, nad którym pracowałem przez około godzinę. Czy istnieje sposób, aby naprawdę wiedzieć, że synchronizacja została wykonana? Czasami widzę, że ikona się zmienia, ale w tej chwili nie jestem pewien. Naprawdę chcę pracować na iPadzie, ale teraz boję się, że stracę część moich danych lub całość.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9229 by bert
Witaj Axelph,
Upewnij się, że pracujesz z najnowszą wersją iDoceo 7.0.9 na obu urządzeniach.
Upewnij się, że na koncie iCloud jest wystarczająca ilość wolnego miejsca

Po weryfikacji: w urządzeniu, w którym znajdują się Twoje aktualne dane, dotknij Opcje (ikona koła zębatego) > Linki do chmury > Wyłącz synchronizację i włącz ją ponownie.
Dane nie mogą zostać utracone, są scalane między urządzeniami. Dzięki tej operacji zobaczysz to samo w obu.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 3 7 miesięcy temu #9232 by Akselfa
Dziękuję za zapewnienie mi spokoju. Następnym razem dokładnie sprawdzę. Jeśli chodzi o zajęcia, właśnie przywróciłem poprzednią kopię zapasową lub ponownie wgrałem moje arkusze Excela, więc nie ma trwałej utraty, jednak połowa moich pytań iDoceo Connect nigdy nie wróciła. Pogrzebię w moim Macu i zobaczę, co może przeszkadzać. Dzięki.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.