Rubryki w iDoceo Connect - polityka prywatności

  • Naszyjnik
Rok 4 6 miesięcy temu #8309 by Naszyjnik
Rubryki w iDoceo Connect - polityka prywatności został stworzony przez Naszyjnik
Cześć.
Właśnie odkryłem narzędzie iDoceo connect do używania z rubrykami i wygląda fantastycznie! Jednak skonfigurowałem go jako gotowy do użycia z uczniami przy użyciu kodu PIN do pokoju (więc od uczniów nie były potrzebne żadne osobiste dane logowania). Zauważyłem jednak, że niezależnie od sposobu użytkowania w informacji o ochronie prywatności stwierdza się, że uczniowie powinni mieć co najmniej 13 lat. Zastanawiam się, czy jest ku temu powód, jeśli uczniowie nie wprowadzają żadnych danych osobowych (z wyjątkiem być może imienia i nazwiska, gdy przesyłają mi zadanie, abym mógł zidentyfikować, że to ich praca)? Miałem nadzieję, że użyję tego jako narzędzia do oceny dzieci w wieku 11-12 lat – wolałbym go użyć, jeśli to możliwe, ponieważ wydaje się bardziej przyjazne dla użytkownika końcowego niż cokolwiek, co znalazłem w Google Classroom. Dzięki za pomoc.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 4 6 miesięcy temu #8310 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Rubryki w iDoceo Connect - polityka prywatności
Witaj Kolier,
Nie ma ku temu żadnego szczególnego powodu poza wymogami prawnymi niektórych krajów. iDoceo Connect nie przechowuje żadnych danych osobowych i w żaden sposób nie śledzi swoich użytkowników. Jest całkowicie bezpieczny w użyciu w każdym wieku, ale niektóre kraje wymagają jakiejś formy pisemnej zgody rodziców/opiekunów prawnych, jeśli mają mniej niż 13 lat.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

  • Naszyjnik
Rok 4 6 miesięcy temu #8311 by Naszyjnik
Odpowiedzi udzielił Naszyjnik na temat Rubryki w iDoceo Connect - polityka prywatności
Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź! To naprawdę pomaga, wiem, co muszę zrobić dalej.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.