Poziomy

Więcej
Rok 7 10 miesięcy temu - Rok 7 10 miesięcy temu #6323 by Megan Gale
Poziomy został stworzony przez Megan Gale
Czy ktoś może mi powiedzieć, jak działają „poziomy” w rubryce? Znajduje się w polu edycji wiersza podczas tworzenia rubryki.
Podziękowania
Ostatnio zmieniany: 7 lata 10 miesiąc temu przez Megan Gale.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 10 miesięcy temu - Rok 7 10 miesięcy temu #6324 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Poziomy
Witaj Megan,
Jest to dodatkowe pole używane tylko w celach informacyjnych we wzorach dziennika ocen. Nadal jest to praca w toku.

Przypisanie poziomu pozwoli Ci wybrać określone wiersze w rubryce, które odpowiadają określonemu poziomowi.
Oto obraz. Przypisaliśmy poziom A do wiersza w naszej rubryce i ten sam poziom A jest wyświetlany podczas opracowywania wzorów.


Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 7 lata 10 miesiąc temu przez bert.

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 10 miesięcy temu #6326 by Megan Gale
Odpowiedzi udzielił Megan Gale na temat Poziomy
Cześć Bert
Dzięki za odpowiedź. Jak doszedłeś do drugiego zdjęcia? Czy możesz obliczyć ocenę tylko z poziomów? Ustawiłem więc moje poziomy jako wyniki mojego programu nauczania, a wyniki te można uwzględnić w ramach kilku ocen/rubryk (tj. wiersza w wielu rubrykach). Chciałbym móc obliczyć wynik/ocenę, która wyodrębnia wyniki z wielu rubryk odnoszących się do tego wyniku/poziomu do celów raportowania. Czy to brzmi jak możliwe?
Podziękowania

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.

Więcej
Rok 7 10 miesięcy temu #6329 by bert
Odpowiedzi udzielił bert na temat Poziomy
Tak, jest to możliwe, ale może być kłopotliwe w konfiguracji, jeśli pracujesz z wieloma rubrykami.
Drugi ekran to konfigurator formuł: Dodaj kolumnę > Obliczenia > Formuła

Na tym ekranie możesz pracować z poziomami. Więcej szczegółów na temat formuł tutaj
www.idoceo.net/index.php/en/howto/calcul...4-twoja-pierwsza-formula

Proszę Zaloguj Się or Utwórz konto aby włączyć się do rozmowy.