Bir sonraki sürümümüz 2.6

Daha
11 yıl 1 hafta önce #2998 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Merci de nous iletişim uzmanı Bruno,
Nous preparons beaucoup de nouvelles fonctionnalités, notre prochaine versiyonunu dökün, ve daha fazlasını içeren denemeler.
Partiküllerin en iyilerini seç, en iyileri seç, en iyi güzellikleri ve özel özellikleri kullan.

Artı, en iyi hesaplamaları tekrarla, en iyi şekilde değerlendir. En hesaplı doğru çözüm videosu.

Oui, ce sera resolu aussi dans la prochaine mise à à jour

Cordialement,
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 11 ay önce #3073 by Kahverengi
Yanıtlayan: Kahverengi Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Uygulamayı gerçekten çok seviyorum... ama sadece 3 yerine 2 haftalık bir zaman çizelgesi için çaresizim.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 11 ay önce #3074 by bert
Merhaba Brown,
3 haftalık zaman çizelgesine sahip olacaksın. Mevcut programı, yıl(lar) boyunca herhangi bir zaman çizelgesi kombinasyonunu yapılandırmanıza izin verecek daha ayrıntılı bir takvime taşıyoruz.
Bu biraz riskli bir gelişme çünkü bazı kullanıcılar mevcut sistemi gerçekten beğenebilir, ancak Günlük ile hiçbir bağlantısı olmadığı ve onunla bir planlayıcı oluşturamadığımız için hiç kullanışlı olmadığını itiraf etmeliyim.
Bu geçmiş sürümlerde, bu konuda her şeyi basit tutmaya çalıştık, ancak takvimler ve zaman çizelgeleri basit değil ... bu yüzden yeni değişikliklerin memnuniyetle karşılanacağını umuyorum.
Sizi bu başlıkta bilgilendireceğiz
Saygılarımızla
Konu kilitlenmiştir.
  • Ferglee
10 yıl 11 ay önce #3106 by Ferglee
Yanıtlayan: Ferglee Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Bir sonraki güncelleme ile ilgili olarak, dönem/dönem/yıl tarihlerini yükleyebilmeyi ve bunun zaman çizelgemle senkronizasyonunu çok isterim. Bunlar senkronize olabilseydi, katılıma izin verirdi, katılımın mevcut olduğu tüm derslerin bir listesine sahip olurdum. Ayrıca gündelik veya sistem çökerse kağıt rulosuna aktarma yeteneği.

Şu anda ruloyu iki kez idare ediyormuşum gibi hissediyorum.
Konu kilitlenmiştir.
  • kaman
10 yıl 10 ay önce #3220 by kaman
Yanıtlayan: kaman Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Bir sonraki sürüm için tahmini bir tarih var mı? Eylül ayındaki yeni eğitim öğretim yılından önce yayında olacak mı?
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 10 ay önce #3221 by bert
Evet, güvenin.
iOS7'nin resmi sürümüne ve ilerlemesine çok bağlıyız, ancak Eylül ayına kadar her şey yerli yerinde olacak.
Konu kilitlenmiştir.
  • Manuel
10 yıl 9 ay önce #3259 by Manuel
Yanıtlayan: Manuel Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Yeni yeni fonctionnalité utile serait l'import des données à partir des l'ipad kontakları (isim, prénom, email ve l'idéal la photo).

Eşzamanlı bir uygulama (TeacherKit), cette fonctionnalité et c'est très pratique (Bien plus qu'importer le fichier CSV à partir de Dropbox) önerir.
Konu kilitlenmiştir.
  • Martyn'in
10 yıl 9 ay önce #3274 by Martyn'in
Yanıtlayan: Martyn'in Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
2.6'nın ne zaman çıkacağı hakkında bir fikriniz var mı?
Konu kilitlenmiştir.
  • Martyn
10 yıl 9 ay önce #3275 by Martyn
Yanıtlayan: Martyn Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Bunu görmezden gelin, sadece yukarıdakileri gördüm !!
Konu kilitlenmiştir.
Daha
10 yıl 9 ay önce #3280 by Avustralyalı
Yanıtlayan: Avustralyalı Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Tüm baskıların cümlenin başında ve duraklardan sonra otomatik olarak büyük harf yapması için.
Konu kilitlenmiştir.