Bir sonraki sürümümüz 2.6

Daha
11 yıl 3 ay önce - 11 yıl 3 ay önce #2541 by bert
Bir sonraki sürümümüz 2.6 tarafından yaratıldı bert
Lütfen tartışma için önerilerinizi buraya gönderin.
Zaten bir sonraki sürüm üzerinde çalışıyoruz ve özellikleri hazırlıyoruz
Son düzenleme: 11 yıl 3 ay önce tarafından bert.
Konu kilitlenmiştir.
  • Steve Porter
11 yıl 3 ay önce #2574 by Steve Porter
Yanıtlayan: Steve Porter Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Merhaba, uygulama mükemmel ve daha da iyi oluyor.

Görmek istediğim 2 şey.

1-Yurtdışında çalıştığım için haftaya Pazar günü başlama imkanı. Bu, programa ve takvime uygulanır, böylece Pazar başlangıç ​​olur.
2-bireysel öğrenci bilgilerini yazdırma veya dışa aktarma / postalama yeteneği. Örneğin, adı, sınıfı, açıklamaları ve test sonuçlarını eklemek için. Bu, ebeveyn akşamlarında çok faydalı olacaktır.

Çok teşekkürler ve harika çalışmaya devam edin!

Steve
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 3 ay önce #2575 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler Steve,

Bahsettiğiniz ilk nokta zaten işe yaramalı! iDoceo'nun pazartesi mi yoksa pazar günü mi başlayacağına karar vermek için iPad'inizin sistem ayarlarını kullanması gerekiyor.
(Sistem) Ayarları/ Uluslararası / Bölge Biçimi altında bir göz atın.
iPad'deki takvim uygulamanız da aynı şekilde çalışmalı, çözemezseniz bana bildirin

İkinci nokta yolda, süremizi aştığımız için 2.5'in dışında bıraktığımız önemli bir özellikti. Bir sonraki büyük güncellememiz için buna güvenin.

Saygılarımla
Konu kilitlenmiştir.
  • Steve Porter
11 yıl 3 ay önce #2580 by Steve Porter
Yanıtlayan: Steve Porter Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Cevap için çok teşekkürler. İlk noktayı arayacağım. İkincisi...Bunu bekleyebilirim, prob yok...çalışma için bir sütun oluşturdum ve sonra buna açıklamalar ekledim, sonra öğrenciyi açıklamalarını oluşturması için filtreledim. Güncellemeye kadar sorunsuz çalışıyor.
Şerefe
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 3 ay önce #2605 by Johnuren
Yanıtlayan: Johnuren Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Ben bu konuda çok yeniyim, belki bunlar zaten...

Hızlı katılıma üçüncü veya dördüncü bir simge ekleme yeteneğine sahip olmam gerekiyor. Bir dokunuş burada iki dokunuş uzakta (x) simgeleri ayrı ayrı eklemek yerine üç dokunuş hazır değil dört dokunuş.... Devamsızlığı tüm derslerde olduğu gibi çalışacak şekilde varsayılan olarak ayarlayabilmeliyim.

Düzeyleri (1-4) kullanırsak, sayısal bir değer yerine bunu girebilir miyim? Ve evet, ana ekrandan hızlı bir eklenti olarak var mı?

Bu çok etkileyici bir program, diğer öğretmenlere şiddetle tavsiye ediyor.

Daha fazlasını düşüneceğim!
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 3 ay önce #2608 by ultim8rep
Yanıtlayan: ultim8rep Konu üzerine Homeschooler'dan Bazı Öneriler
Öncelikle, uygulamanızı sevdiğimi söylememe izin verin! Bir ev okulu için de çalışan öğretmenler için yapılmış tek okul organizatörüdür. ve ev okulu apps sadece yeterince güçlü değiller. Sizinki harika ve tanıdığım devlet okulu öğretmenlerine ve ev okulu öğretmenlerine tavsiye ettim.

Bir sonraki sürümde görmek istediğim birkaç öneri:
-- Her bir program sayfasını adlandırabilmem için her programın en üstüne bir "başlık" eklemek için bir yer ekleyin.

-- En önemlisi: İkiden fazla programa sahip olma özelliğini ekleyin! Her programı farklı bir çocuk için kullanıyorum...Neyse ki şu anda okulda sadece iki tane var...ama 2 yaşındaki çocuğum birkaç yıl içinde Anaokuluna gidecek...tamam, biraz erken geldim ama düşündüm ki şimdi soracaktı! :>

-- Planlanmış sınıfların başında ve sonunda alarm çalmasını sağlayan bir seçenek oluşturmanın herhangi bir yolu var mı? Zaman yönetimini takip etmeye çalışıyorum ve bu bana çok yardımcı olacak.

-- Her sekmeye veya her katılım kontrolüne eklenmiş bir zaman izleyici eklemenin bir yolu var mı? Eyaletimin evde eğitim kuralları için eğitim saatlerini takip etmem gerekiyor ve şimdi bunu yapmanın hızlı bir yolu olduğuna inanmıyorum. Bu, bir yoklama raporu çalıştırmama ve eklediğim yoklama kontrollerinin sayısına göre sekme başına (her sınıf içinde) harcanan sürenin otomatik olarak hesaplanmasına olanak sağlar.

-- Daha önceki bir gönderide, öğrenciler için bir çeşit "saklama" veya sıralama seçeneği sağlayacağınızdan bahsettiğinizi biliyorum... Bu fikri ikinci olarak kabul ediyorum! Yalnızca belirli öğrencileri belirli sekmelerde gösterme yeteneğini çok isterim. Bunun için teşekkür ederim!

-- Son olarak, sütun düzenleyicideki "metin ve simge" seçeneğiyle ilgili sorun yaşıyorum. Bu seçeneği seçersem, bir sayı puanı yazabileceğimi, örneğin bir test için söyleyebileceğimi ve ardından simge olarak yeşil onay işaretini seçebileceğimi ve bu sütunun daha sonra bir not (metin) için veri sağlayacağını ummuştum. katılım (onay işareti). Ancak yeşil çek ne yazık ki katılım sayımına dahil edilmiyor. Bu, test için bir puan kaydetmeye ek olarak, katılım için ayrı bir sütun oluşturmam gerektiği anlamına geliyor. Çok sayıda sütunun olduğu yoğun bir okul yılına girdiğinizde, ayrı devam sütunlarını düzensiz ve daha fazla iş yapar...OKB olmalıyım, çünkü bu beni çıldırtıyor... tüm "yeşil kontroller", bir sekmede veya sütunda nerede olurlarsa olsunlar, katılım için "evet"e eşittir.

Böyle yüksek kaliteli bir uygulama ve bir "istek listesi" oluşturma yeteneği için çok teşekkürler...Tüm çalışmalarınızı kesinlikle takdir ediyorum ve sizi en iyi şekilde değerlendireceğim. appSyırttı.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 3 ay önce #2610 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Homeschooler'dan Bazı Öneriler
iDoceo ultim8rep'e hoş geldiniz,
İlk iki öneri, büyük güncellememizde sahip olacağımız önemli bir özellikle bağlantılı. Çeşitli programları yapılandırmanıza ve her dönem boyunca dönemlerini belirlemenize olanak tanıyan bir takvim eklemeye çalışacağız.
iDoceo'yu kullanmaya başlamak için aşırı karmaşık konfigürasyonlardan kaçınmaya çalışıyoruz... ve basitçe daha fazla program ekleme fikrini gerçekten seviyorum ... nasıl sonuçlanacağını göreceğiz. Bunun için herkese uyan tek bir çözümle tanışmak biraz zor...

-- Başlangıçta bir alarmın çalmasını sağlayan bir seçenek oluşturmanın herhangi bir yolu..

Bunu beğendim, not ettim!

-- zaman izleyici özelliği

Bu harika bir fikir ama mevcut düzen ile uygulanması zor olacak. Kayıt edilmiş !
Bunu beğenen başka biri varsa, lütfen oy verin!

Katılım onay işareti hakkında

Hâlâ üzerinde çalıştığımız bir konu... Uygulamanın bir sütunu katılım sütunu olarak tanımasının tek yolu 'Editör'dür.
İlk fikir, değerlendirme sütunlarıyla karışmamaları için katılım için ayrı bir sekmeye sahip olmaktı, ancak belki de tüm katılım sütunlarını bir kerede gizleme/gösterme seçeneği eklemek işe yarayabilir.
Geriye dönük uyumluluk için belirli 'sorunları' tutmamız gerekiyor ve bunların iyileştirilmesi biraz zaman alıyor, ancak buna güvenebilirsiniz.
Deneyebileceğiniz başka bir şey: Metin/Simge sütunları oluşturmak yerine, her zamanki gibi katılım sütunları oluşturun. Her hücrede bir dokunup basılı tuttuğunuzda Metin/Simge düzenleyiciye sahip olacaksınız ... çift dokunmadan daha yavaş olacaktır, ancak tüm bilgiler aynı hücrede olacaktır.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler, yeni öneriler göndermekten çekinmeyin!
Saygılarımızla
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 3 ay önce #2611 by bert
Teşekkürler Johnuren,
Katılım simgeleri yapılandırması hala biraz çalışma gerektiriyor, bu ek ayarları eklemeye çalışacağız!
Saygılarımızla
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 2 ay önce - 11 yıl 2 ay önce #2658 by Kylie Evans
Yanıtlayan: Kylie Evans Konu üzerine Bir sonraki sürümümüz 2.6
Merhaba, uygulamayı şu ana kadar çok seviyorum ve yeni öğretim yılında bir haftalık kullanımla birlikte bir antrenman var!

Günlüğe bağlanmak için programı çok isterim? Yani günlük sayfası, ben yokken yedek öğretmenim için yazdırabileceğim/e-postayla gönderebileceğim (program sırasına göre) günün sınıflarını gösteriyor? Ve ayrıca bir günde bir ders yapılmadığında, günlükte görünmüyor mu?

Mevcut tüm harika özellikler için teşekkürler!

ETA: Forumu biraz daha okuyun ve bunun halihazırda devam eden bir çalışma olduğunu fark ettiniz, ihraç edilip edilemeyeceğinden emin değil misiniz?
Son düzenleme: 11 yıl 2 ay önce tarafından Kylie Evans.
Konu kilitlenmiştir.
Daha
11 yıl 2 ay önce #2659 by bert
Merhaba Kylie,
Evet, farklı formatlarda dışa aktarabileceksiniz ve bunlardan biri umarım geleneksel bir kağıt planlayıcı gibi görünecektir. Kendimizi yaratmak için bazı örnekler topluyoruz.
Örnek bir planlayıcı sayfası paylaşmak isterseniz, bunu support@idoceo.net adresine gönderin, biz de aklımızda tutalım!

Saygılarımızla
Konu kilitlenmiştir.