iDoceo güncelleme sorunu

Daha
10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #3611 by JP
iDoceo güncelleme sorunu tarafından yaratıldı JP
Uygulamayı iPad 3'ümdeki en son sürüme güncelledim ve takvimimi tam ekran modunda kurdum, şimdiye kadar çok iyi - yeni özellikleri ve iCal ile entegrasyonu seviyorum.

İPhone aracılığıyla mevcut iCal takvimime birkaç randevu ekleyip değiştirdikten ve iCloud ile senkronize ettikten sonra, değişiklikler iPad'ime yansıtılmıyordu ki bu garipti. Zaman çarkı simgesi durmadan dönüyordu ama senkronize olmuyordu.

Daha sonra iPad'de Mail ve Safari'yi kullanmaya çalıştım ve bağlantının koptuğunu gördüm - bu beni her iki uygulamadan da tükürüyor ve kendimi uygulama simgeleriyle varsayılan ekranıma geri buluyorum.

Sonra, belki de yeniden yüklemenin sorunu çözebileceğini düşünerek iDoceo uygulamasını silmek gibi parlak bir fikrim vardı. Görünüşe göre, erişemiyorum AppSya yırttı...!

Kısacası, Mail, Safari ve AppSyırttı apps artık çalışmıyor ve iCal'im artık cihazlar arasında eşitlenmiyor. Bu iPad'e sahip olduğum birkaç yılda karşılaştığım ilk sorun bu.

iDoceo'yu güncellemek denklemdeki tek değişkendir. İnternete yalnızca 3. taraf aracılığıyla erişebiliyorum apps (amazon, google, vb.). Ayrıca, ipad agresif bir şekilde pil süresini tüketiyor.

Herhangi bir öneri en çok takdir edilmektedir!
Son düzenleme: 10 yıl 7 ay önce tarafından JP.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 7 ay önce #3612 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine iDoceo güncelleme sorunu
Bu gerçekten garip JP. iDoceo'nun bununla hiçbir ilgisi olmadığından emin olabilirsiniz.

Büyük olasılıkla Apple Kimliğinizle veya oturum açmış hesabınızla ilgili bir sorun gibi görünüyor, bu da farklı cihazlarınızı/apps birlikte senkronize.

iDoceo ve iCal takvimleri arasındaki etkileşim ve entegrasyonu, Apple'ın API yönergelerinin katı ilkelerini takip eder.

Daha
10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #3614 by JP
Yanıtlayan: JP Konu üzerine iDoceo güncelleme sorunu
Bunu yanlış bölüme açtığımı fark ettim - bunun için üzgünüm. Lütfen onu ait olduğu yere taşımaktan çekinmeyin (veya e-posta yoluyla görüşmek isterseniz silin!).

Sorun gerçekten de iDoceo'nun iCal ile entegrasyonuyla ilgili gibi görünüyor, çünkü bu, Rev 3.5'e güncelleme yapıldıktan ve sorunlar başladığında tam ekran seçeneğine geçtikten hemen sonraydı. Apple hesabım iyi durumda ve iPad hariç tüm cihazlara erişebilir, senkronize edebilir ve paylaşabilirim.

Daha önce de belirttiğim gibi, tek değişken iDoceo'nun yeni sürümüne güncelleme ve bir seçenek olarak tam ekran modunun seçilmesidir. IMHO, tesadüf çok büyük.

E-posta yoluyla takip etmeyi tercih ederseniz, lütfen bana bildirin. Ürününüzden çok etkilendim ve bazı öğretim/planlama faaliyetlerim için ona güveniyorum ve bu sorunu çözmeyi umuyorum. Yardımınız çok takdir edilecektir!

Daha
10 yıl 7 ay önce #3615 by bert
Merhaba JP
Şuna erişememe belirtisine odaklanırdım. AppSyırttı.
Daha ileri gitmeden önce denenecek ilk şey, yeniden başlatma mesajı görünene kadar birkaç saniye boyunca hem ana sayfa hem de üst düğmelere aynı anda basarak iPad'inizi yeniden başlatmaktır.
Bundan sonra, herhangi bir değişiklik olup olmadığını görmek için uygulama mağazasına tekrar erişmeyi deneyin.

Kısa bir teknik not bir kenara:
Bütün apps iDoceo dahil olmak üzere iPad'inizde, uygulama başına korumalı bir ortamda dağıtılır. Bu, iDoceo'dan ne yaparsak yapalım, yanlış olsa bile, iPad'inizin geri kalanını veya sistemi etkilemeyeceği anlamına gelir.
Apple Kimliğinize, posta yapılandırmanıza veya App Store ile ilgili diğer kişisel bilgilerinize erişimimiz yoktur. Bu bazen biz geliştiricilere göz alıcı seçenekler sunmaya çalışırken sınırlamalar getirir, ancak diğer yandan mağazadan bir uygulama indirirken mutlak huzur verir.

Bulgularınızı support@idoceo.net adresine göndermekten çekinmeyin, size memnuniyetle daha fazla tavsiyede bulunacağım.

Saygılarımızla

Daha
10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #3616 by JP
Bu kadar çabuk takip ettiğiniz için teşekkür ederim - Bunu takdir ediyorum.

Sorun oluştuktan sonra, yukarıda önerdiğiniz gibi iPad'imi birkaç kez sıfırladım, ancak sorunu çözmedi.

Açık olmak gerekirse - Apple hesabım, e-postam, Appstore, vb. diğer tüm cihazlarım (2 iMac, MacBook Air ve iPhone 5.) arasında mükemmel bir şekilde çalışıyor. Her uygulamanın işlevlerine %100 erişimim var ve tüm cihazlar her zamanki gibi mükemmel bir şekilde senkronize oluyor.

Apple oyun alanında artık düzgün çalışmayan TEK cihaz, iDoceo'yu yüklediğim iPad 3'tür. Bana daha önce hiç sorun çıkarmadı ve ben de yoğun bir şekilde kullanıyorum.

Aklıma gelen bir sonraki adım, iMac'imden bir iTunes kablolu senkronizasyon yoluyla iDoceo'yu iPad'ime yeniden yüklemek ve bunun çözülüp çözülmediğine bakmak (okula döndüğüm ilk gün ve bu akşam eve dönene kadar bunu deneyemem...) .

Bu işe yaramazsa, iPad'imi fabrika ayarlarına sıfırlamam ve iTunes kablolu senkronizasyonu aracılığıyla her şeyi yeniden yüklemem gerekecek.

Daha az sert bir şey düşünebiliyorsanız, lütfen bana bildirin.

Olumlu tarafı, tüm verilerin yedekleri var ve apps (iCloud ve sabit disk) ve iDoceo'nun verileri hem Dropbox hem de GoogleDive hesaplarımda yedekleniyor, bu yüzden işim buharlaşmamalı (yeni yedekleme özelliklerinde iyi iş çıkardınız, btw!).

Daha
10 yıl 7 ay önce #3620 by bert
Ancak, üzerine dokunduğunuzda uygulama mağazası açılıyor mu? Yoksa çöker mi?
iPad Ayarlarınızdan/iTunes/Uygulama mağazalarınızdan çıkış yapıp tekrar girmeyi deneyin.

Başka hiçbir şey işe yaramazsa, faktör sıfırlamasıyla geri yüklemeyi denemeniz gerekebilir. İki sistemle en az iki farklı kopyaya sahip olmak için bir iCloud yedeklemesi (iPad ayarlarından/iCloud/Yedekleme'den) yapardım.

Daha
10 yıl 7 ay önce - 10 yıl 7 ay önce #3621 by JP
iPad'de çöküyor. Sorun iPad'de. Diğer tüm cihazlar hepsinde iyi çalışıyor apps, uygulama mağazası dahil. Görünüşe göre tüm iCloud ile ilgili/bağlı apps etkilenmiştir, ancak yalnızca iPad'de. Garip...

iPad verilerimin tam yedeğine sahibim ve apps hem iCloud'da hem de iMac'imin sabit diskinde, bu yüzden bu noktada tam fabrika ayarlarına sıfırlamanın yolu bu gibi geliyor.

Daha
10 yıl 7 ay önce #3635 by JP
İPad'i fabrika ayarlarına yeniden ayarladıktan ve iTunes senkronizasyonu yoluyla yeniden yükledikten sonra sorun çözülmüş görünüyor.

Yardımınız ve duyarlılığınız için teşekkürler, Bert, iDoceo'yu çok az müşteri desteğiyle/hiç müşteri desteği olmadan birçok potansiyel rakipten ayırmaya kesinlikle yardımcı oluyor. Olé!

Daha
10 yıl 7 ay önce #3636 by bert
JP'nin çalıştığına çok sevindim. Bana bildirdiğiniz için teşekkürler