Yeni sütundaki hücreler düzenlenemiyor

Daha
11 yıl 5 ay önce #2206 by Yindee
Yeni sütundaki hücreler düzenlenemiyor tarafından yaratıldı Yindee
Bir ödev için verdiğim notları içeren yeni bir sütun oluşturduğumda (hepsi değil) birçok durumda, öğrenci adlarının yanındaki hücreleri düzenleyemediğimi fark ettim çünkü düzenleme seçeneği dozu bir sonraki aşamada görünmüyor. menüyü getirmek için uzun basın. Menü göründüğünde, gördüğüm tek seçenek renk, silme, kopyalama ve ek açıklamalar. Ancak oluşturduğum bazı hücrelerde düzenleme seçeneğini görebiliyorum. Ayrıca, yeni sütundaki hücrelere iki kez dokunursam, ekstra hızlı katılım seçeneklerinin göründüğünü de not ediyorum. İki kez kontrol ettim ve oluşturduğum yeni sütunlar yoklama sütunları değil.

Bunu nasıl düzeltebilirim?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2207 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Yeni sütundaki hücreler düzenlenemiyor
merhaba yindee,
Biraz garip, ancak (Sistem) Ayarları/iDoceo'ya bir göz atmalı ve 'Yeni sütun özellikleri devralır' ayarını devre dışı bırakmalısınız. Bu, yeni sütunları Metin/Simge olarak zorlayacak ve bu sorunu kesinlikle önleyeceksiniz. Bir sonraki güncellememiz için kontrol etmek için kaydetti.

Saygılarımızla,

Not: Bu aynı sorunu yaşayan başka biri varsa ve adım adım yeniden oluşturmayı sağlayabilirse, izini sürebiliriz.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2212 by Yindee
Yanıtlayan: Yindee Konu üzerine Yeni sütundaki hücreler düzenlenemiyor
Hızlı cevabın için teşekkürler. Yeni sütun, özellikleri devralır' ayarını devre dışı bıraktıktan sonra, şimdi olması gerektiği gibi çalışıyor gibi görünüyor.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2213 by Yindee
Yanıtlayan: Yindee Konu üzerine Yeni sütundaki hücreler düzenlenemiyor
Bu arada, bunun olduğu tek zaman, mevcut bir ekstra hızlı devam kontrolüne bitişik yeni bir sütun oluşturduğum zamandı. Ancak şimdi düzeldi gibi