cvs dosyaları içe aktarılamıyor (çözüldü)

Daha
11 yıl 5 ay önce #2181 by Yindee
cvs dosyaları içe aktarılamıyor tarafından yaratıldı Yindee
Bir cvs dosyasını iDoceo'ya aktarmaya çalışıyorum ama "Apps/iDoceo" klasörü var ve iDoceo ile dosyayı e-postadan veya başka bir uygulama veya yardımcı programdan açma seçeneği sunulmuyor. Bunun, iDoceo yüklendiğinde veya yüklendiğinde otomatik olarak oluşturulması gereken bir klasör olduğundan şüpheleniyorum. Dropbox'a bağlandığında.Dropbox'ta bu ada sahip bir klasör oluşturmayı denedim ama "birlikte aç" iletişim kutuları klasörü göstermiyor ve iDoceo uygulaması özgeçmişleri açmak için bir araç olarak görünmüyor.Yapabileceğim bir şey var mı? bunun hakkında?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 5 ay önce #2182 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine cvs dosyaları içe aktarılamıyor
merhaba yindee,
İçe aktarmaya çalıştığınız dosyanın csv dosya uzantısı (lütfen yazım denetimi yapın) iDoceo 'Aç'ta olmalıdır apps liste.
Gelince Apps/iDoceo klasörü, ilk yedeklemede otomatik olarak oluşturulur, bir tane yapmalı ve ardından klasör zaten varsa Dropbox'ta kontrol etmelisiniz. Bu, herhangi bir CSV dosyasını içe aktarmak için bir gereklilik değildir, ancak her iki sorunun da birbiriyle ilişkili olduğundan endişe ettiğinizi anlıyorum.
Hala çözemezseniz, lütfen bize bildirin, biz de tekrar düşünelim.
Saygılarımızla

Daha
11 yıl 5 ay önce #2188 by Yindee
Yanıtlayan: Yindee Konu üzerine cvs dosyaları içe aktarılamıyor
Yardımın için teşekkürler. İçe aktarmaya çalıştığım "CSV" dosyasına bir kez daha baktım ve onu "txt" dosyası olarak kaydettiğimi, "csv" dosyası olarak yeniden kaydettiğimi, uygulamayı yedekleyerek oluşturduğum klasörü oluşturduğumu fark ettim. gerekli ve şimdi her şey yolunda gidiyor.

Tekrar teşekkürler.