IDoceo Connect - Açık soruları yanıt anahtar sözcükleriyle toplu içe aktarma

Daha
3 yıl 11 ay önce #8707 by smkso
Merhaba Bert!

Zaten iDoceo Connect kullanıyorum, özellikle toplu içe aktarma çoktan seçmeli soruları inanılmazdı ve ayrıca zaman sınırı işlevi! Bu, öğrencilerin evde testler yapması için iyi çalışır. Bunu Google Classroom'da da yayınlayabilirim! Hatta bununla ilgili bir video bile çektim:

Bu notta, açık uçlu soruları CEVAP ANAHTAR KELİMELERİYLE toplu olarak içe aktarmak mümkün olacak mı? Değerlendirmeye kolayca aktarılabileceğini umduğum bir anahtar kelime tablosunda bir soru ve cevap bankasına sahibim.

Emeğin için çok teşekkür ederim!

Syed

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
3 yıl 11 ay önce #8708 by bert
Merhaba Seyid,
Bu videoyu yapmak için zaman ayırdığınız için teşekkürler.
XLS dosya biçiminin bazı ciddi sınırlamaları var ve iDoceo Connect'in sunduğu tüm seçeneklerle (zaman, geri bildirim, vb.) biraz kalabalıklaşıyor, ancak bunları kullanabilmeniz için isteğe bağlı ve gizli bazı özel başlıklar ekleyebiliriz. irade ile.

Bu anahtar kelimeleri virgülle ayırarak ekleyebileceğiniz (sütun başına birden fazlaysa) XLS'ye anahtar kelimeler1, anahtar kelimeler2 vb. adlı birden çok sütun eklemek sizin için işe yarar mı?

Daha
3 yıl 5 ay önce #9462 by Sebastian
Merhaba Bert!
Bu aslında zaten mümkün mü? "Keywords1" adında bir sütun ekleyebilir miyim? Yoksa bu özellik planlanmış mı?

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)

Daha
3 yıl 5 ay önce #9465 by bert
Korkarım bu henüz mümkün değil Sebastian. Üzerinde çalışmadan önce bu gönderide bir çeşit onay bekliyordum. Planladığımız birçok özelliğimiz var ama öncelik vermemiz gerekiyor

Daha
3 yıl 5 ay önce - 3 yıl 5 ay önce #9466 by Sebastian
Anladım, haber verdiğin için teşekkürler.
Bir sonraki sürüm için kaba bir çıkış tarihiniz var mı? bekleyemem :)

Probiert gerne meine kleine Korrektur-Uygulaması "KURT" iPad ve Mac için. Bireysel PDF dosyası oluşturmayı ve Koruma Prozesleri için pratik işlevlere sahip olmayı unutmayın. Mac ve iPad için tam maliyet sağlayın :)
www.kurt-korrekturen.de (V. 4.3'te jetzt)
Son düzenleme: 3 yıl 5 ay önce tarafından Sebastian.