köpek okulunda idoceo

Daha
8 yıl 4 ay önce #6077 by seyrek
köpek okulunda idoceo tarafından yaratıldı seyrek
Hey,
benim adım Claudia ve Almanya'da bir köpek okulu sahibiyim. Bu aracı seviyoruz ve bir yıldan fazla bir süredir onunla çalışıyoruz. Diğer köpek okulları için de harika bir araç olduğunu düşünüyorum. Bu nedenle tüm çalışma arkadaşlarımıza idoceo'yu öneriyoruz. Çalışması kolaydır ve birçok güzel özelliği vardır. Fakat...

Onunla çalışmamızı kolaylaştıracak bazı şeyler var. İşte çalışmayı daha verimli hale getirmek için bazı fikirler/dilekler:

Tüm öğrencilerin tek bir genel bakışta olması harika olurdu. Bekar öğrencileri araştırıp hangi sınıflarda olduklarını görüyorum ama genel bir bakış alamıyorum. Bir okuldaki tüm öğrenciler gibi tek bir havuzda ve oradan onları çeşitli sınıflara kopyalayabilirsiniz. Veya idoceo'da listelenen tüm öğrencilere e-posta gönderebilirsiniz. Geçen sene tüm derslerde bir öğrencinin devamını görme imkanı istiyordum, bu da harika olurdu.

Verileri eğitmenler arasında paylaşmak mümkün olsaydı harika olurdu. Şu anda yedekli çalışıyoruz. Bu yüzden yedek alıyorum, yardımcı antrenörüm kendi idoceo'sunu yakalamalı ve güncellemeli. Bu bazen zordur, eğer biri yedeklemeyi unutursa, tüm bilgileri almak için biraz zaman ayırmamız gerekir.

Öğrenci verileriyle csv dosyalarını içe aktarabilmemiz veya müşteri veri tabanımızla bir arayüze sahip olmamız çok yardımcı olacaktır.

Mac için bir uygulamaya sahip olma fikri kulağa harika geliyor.

Bugünlük bu kadar. Halihazırda bir şey yapılması gerekiyorsa, bir bahşiş takdir ederim. :-) Forumda aradım ama bir şey bulamadım. Özelleştirilmiş bir sürüm için daha fazla ödemeye hazırız.

Harika bir gün var!

En içten dileklerimle

Claudia

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.