Daha İyi Ders Planlayıcı / Dosya işlevselliği

Daha
8 yıl 11 ay önce - 8 yıl 11 ay önce #5532 by pusu66
Hi

Öncelikle uygulama harika.

İkincisi, zorunlu okul yazılımı ve bu nedenle çifte yönetim gibi çeşitli nedenlerden dolayı henüz tam potansiyelini kullanamadım. Ancak bir sonraki bilgin için bu uygulamaya odaklanmayı planlıyorum.

ders planlayıcı..
Zaman çizelgesi işlevi harika.
Dersim için kullanmak istediğim tüm kaynakları ekleyebilirim.

Ancak, dersimi sadece uygulamayı kullanarak hazırlayabilir ve önce kelime veya başka bir programda dersimi hazırlamaya gerek kalmadan doğrudan zaman çizelgesine veya belirli bir programlanmış derse uygulama içindeki resim, video, tablo vb. ardından dosyayı veya bir bağlantıyı idoceo'ya kopyalayın.

dosyalar
Idoceo'yu bir ders planlayıcı olarak kullanmayı denedim, kullanmak istediğim tüm dosyaları koydum ama tüm dosyaların nasıl sıralandığını biraz kafa karıştırıcı buldum. Klasörler halinde sıralayabilseydim tercih ederdim.. şimdi aynı konuya sahip, aynı dosyalara ihtiyaç duyan üç sınıfım olsa Sonunda kullandığım dosyanın üç kopyası var. Her derse bağlı idoceo içindeki bir klasörde sadece 1 ana dosyam olamaz mı?

Ayrıca resim, video veya diğer dosyaları eklerken bunların sırasını değiştiremiyorum. Yani dersim sırasında belirli dosyaları kullanmak istersem, onları en baştan doğru sırayla idoceo'ya koymam gerekiyor çünkü Onları yeniden düzenleyemiyorum. Ve dosyalar hala ataçta kilitli.

Bir metin düzenleyici gibi bir düzen yapabilir ve dosyadan küçük resimler veya resimler doğrudan metnin içine koyabilirsem çok isterim. Ayrıca, bir projektör aracılığıyla sınıf için kullanılabilir hale getirirken zaman çizelgesi bölümünü tam görünüme kavuşturabilirseniz harika olur.

Idoceo'nun derslerinizi tasarlamak için de kullanılabilmesi harika olurdu.

Gertjan
Son düzenleme: 8 yıl 11 ay önce tarafından pusu66.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
8 yıl 11 ay önce #5533 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Daha İyi Ders Planlayıcı / Dosya işlevselliği
Teşekkürler Ambush66, bir sonraki güncelleme için isteklerinizi az önce kaldırdım. Bazıları zaten yapılacaklar listemizdeydi

Başka bir şey kaçırırsanız, bize bir satır bırakın

Saygılarımızla,

Daha
7 yıl 5 gün önce #6856 by Çubuk
Yanıtlayan: Çubuk Konu üzerine Daha İyi Ders Planlayıcı / Dosya işlevselliği
Merhaba Bert, idoceo'da dosyaların tekrarını azaltmak için klasör yapısını iyileştirdiniz mi?