İhracat

• şerij
11 yıl 6 ay önce #2069 by şerij
İhracat tarafından yaratıldı şerij
Idoceo'yu kullanmayı kesinlikle SEVİYORUM; Bu uygulama sayesinde sadece 600 haftada ders verdiğim 6 yeni öğrencinin isimlerini öğrenebildim ve çok fazla ayrıntıya sahip oldum. Okul Müdürüm, kağıt bir işaret defteri için her şeyin bir kağıt kopyasını istiyor. Bir sınıf CSV'yi dışa aktarırsam simgeler görünmez. PDF olarak dışa aktarırsam veya rapor oluşturucu kullanırsam, PDF 1 sayfa olarak çıkıyor ve görüntülenemeyecek kadar küçük. Tek çözüm, ya bir PDF düzenleme paketi satın almak ya da işaret defterlerimin ekran görüntülerini kendime e-posta ile göndermek gibi görünüyor - bu biraz sıkıcı ve zaman alıcı.

Herhangi bir tavsiye lütfen?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 6 ay önce #2070 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine İhracat
Merhaba SheriJ,
Bahsettiğiniz gibi, mevcut sürümde tüm bu bilgileri "sayfa dostu" bir şekilde dışa aktarmanın kolay bir yolu yoktur. Tanım olarak CSV dosyaları herhangi bir simgeye izin vermez, bu nedenle bazı iyileştirmelere ihtiyaç duyan PDF dışa aktarımıdır.
PDF raporları için ek seçenekler (diğer birçok şeyin yanı sıra) içerecek büyük bir güncelleme için durmaksızın çalışıyoruz ve kendi üstbilgi ve altbilginizle bile ihtiyacınız olan PDF'yi oluşturabileceksiniz.
Biraz zaman alacak ama beklenen çıkış tarihini mümkün olan en kısa sürede web sitemizde ve @idoceo'da yayınlayacağız.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.

• Şerif
11 yıl 6 ay önce #2076 by Şerif
Yanıtlayan: Şerif Konu üzerine İhracat
Merhaba Bert,

Cevap için teşekkürler; bunu duymak güzel, teşekkürler; bu, sahip olduğum büyük sınıflarda, yaptığım mevcut ekran görüntüsünden çok daha kolay hale getirecek. Yine de uğraşmaya değer! Günlüğe ilk kez düzgün bir şekilde baktım ve bundan gerçekten memnunum - şimdi ders planlamamı yapmak için kullandığım farklı bir uygulamadan kurtulacağım. Her sınıfta bir PDF dışa aktarma şeklini gerçekten seviyorum - yakında beklediğim denetimler için çok etkileyici. Tabii bu yüzden kağıdın yedeklenmesi benim için çok önemli.
IDOCEO ve iPad kullanmak yaşam kalitemi gerçekten değiştirdi; Gittiğim her yerde büyük, ağır klasörler taşıyordum, iş ve ev arasında gidip geliyordum. Bu yüzden çok teşekkür ederim, yaptığınız iş çok takdir ediliyor.

Şerj.