Zaman çizelgelerini paylaşma

Daha
11 yıl 6 ay önce #2001 by alowe
Zaman çizelgelerini paylaşma tarafından yaratıldı alowe
Öğretim ortağım ve ben zaman çizelgemizi ipad'lerimiz arasında paylaşabilmek istiyoruz. idoceo ile bu mümkün mü? Şu anda kendi 3. sınıf sınıflarımızı öğretiyoruz, ancak ikili öğretim alanında bu nedenle her zaman aynı zaman çizelgesine sahibiz. Kendi bireysel zaman çizelgelerimizi eklemek yerine, birimizin zaman çizelgesini yapıp bir şekilde diğerine aktarabilmesi daha kolay olurdu. Bu aptalca bir soru olabilir ama ben sadece idoceo'da yeniyim.

Teşekkür

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 6 ay önce #2002 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Zaman çizelgelerini paylaşma
Merhaba Alowe,

Şu anda mümkün değil. Temel olarak, zaman çizelgesindeki her sınıf, iDoceo'nun kara tahtasındaki bir sınıfa bağlı olduğu için. Zaman çizelgesini paylaşmak, her iki iDoceo'nun da (sizin ve eşinizin) aynı sınıfları (tamamen aynı adla) paylaştığı anlamına gelir. Sanırım bu sizin özel durumunuz ama o kadar sık ​​olmuyor!

Bir sonraki ana sürümümüz 2.5 için bir zaman çizelgesi oluşturma yönteminizi geliştiriyoruz, daha hızlı ve daha az sıkıcı olacak (evet, biliyoruz...)

Alternatif bir yöntem olarak, zaman çizelgenizi ve sınıflarını her zaman oluşturabilir ve ardından ortağınızla tam bir yedekleme paylaşabilirsiniz. O zaman yedeğinizi geri yüklemesi gerekecek ve aynı bilgiye sahip olacaktı (o anda kendi yedeğini kaybedecek olsa da, buna dikkat edin)

Bu son seçenekle veya başka herhangi bir konuda yardıma ihtiyacınız olursa bize bildirin.

Şerefe

"Cevap veremiyorsanız aptalca bir soru değil."

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.