Günlük planlayıcı

Daha
11 yıl 6 ay önce #1723 by Missthrussell
Günlük planlayıcı tarafından yaratıldı Missthrussell
Kağıt planlayıcımdan kurtulmak istiyorum ama henüz yapamıyorum! O gün öğretmeyi planladığım şeylerle ilgili notları tek bir yerde eklemek için her sınıf arasında boşluk bırakarak programımı zaten bir günlüğe koyabilmek istiyorum. Şu anda günlük, ayrı derslere bölmek yerine günde yalnızca bir yazma alanı veriyor. Ayrıca bir ders için not aldığımda diğer derslere bakarken göremiyorum. son olarak, günlük sayfasında yapılacak ekstra görevleri/kulüpleri/toplantıları eklemek için de bir boşluk bırakmak faydalı olacaktır. Bu bana çok yardımcı olur!

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 6 ay önce #1728 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Günlük planlayıcı
Merhaba Missthrussell,
Üzerinde durmadan çalışıyoruz!
Her ülkenin küçük farklılıkları nedeniyle günlükte ilk önce ilgilenmemiz gereken bazı konular var ... örneğin İngiltere'de iki haftalık bir program varken İspanya'da sadece bir tane var ... ve Québec'te 9 günlük dönüşümlü haftaları var ( :S )
Farklı türde sayfalar/şablonlar da ekleyeceğiz... Eminim beğeneceksiniz ve sonunda o kağıt planlayıcıdan kurtulacaksınız!

Bize ulaştığınız için teşekkürler
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Missthrussell

Daha
11 yıl 6 ay önce - 11 yıl 6 ay önce #1732 by Missthrussell
Yanıtlayan: Missthrussell Konu üzerine Günlük planlayıcı
Teşekkürler, bu harika bir uygulama ve ne kadar harika olduğu konusunda okuluma yayıyorum. Şu anda kullandığım şeyin bir resminin, standart bir planlayıcının kendi planlarında nasıl göründüğünü açıklamaya yardımcı olabileceğini düşündüm. Tüm bunları daha önce gördüyseniz özür dilerim, ancak önceki tüm gönderileri okumak için zamanım yok!
Son düzenleme: 11 yıl 6 ay önce tarafından bert. Sebep: Kişisel bilgiler içerebileceği için resim kaldırıldı. Dahili kullanım için arşivlendi!

Daha
11 yıl 6 ay önce #1733 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Günlük planlayıcı
Harika, resim için teşekkürler.
Kendi şablonlarımızı yapmak için bunlardan bazılarını topluyoruz