Sınıfları içe aktarma

Daha
11 yıl 6 ay önce #1675 by jdk
Sınıfları içe aktarma tarafından yaratıldı jdk
Yakın zamanda Idoceo'yu satın aldım ve sınıflarımın çoğunu sims'ten içe aktardım. Sınıflarımdan ikisini içe aktarırken gerçek bir sorun yaşıyorum. öyle görünüyorum. Her şeyi aynı yapıyorlar, ancak Idoceo'ya aktarmıyorlar. Sınıfın adı tahtada görünüyor, ancak sınıfa bastığımda doğrudan I pad'imdeki menü sayfasına geri dönüyor. Değerli boş zamanlarımı tükettiğim için buna daha fazla zaman vermeyi gerçekten göze alamam, şimdi eski öğretmen planlayıcımı ve bir faf olan I pad'imi kullandığım bir pozisyondayım. Onları csv dosyaları olarak kaydediyorum, bunu e-posta ve Dropbox aracılığıyla yapmaya çalıştım, hala neşe yok. Düşüncesi olan var mı?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 6 ay önce #1676 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Sınıfları içe aktarma
merhaba jdk,
Genellikle ilk sütunun bir öğrenci adı yerine gerçekten uzun bir değeri (herhangi bir satırında) tutması ile ilgilidir, belki bir tür zeyilname veya bir tarih ( / ve \ işaretleri biraz sorun yaratır).
Sanırım yapamazsınız... ama bir sakıncası yoksa, dosyayı/dosyaları support@idoceo.net adresine gönderin, sizin için hemen kontrol edelim.

Not: Bu sorunları önlemek için CSV içe aktarma özelliklerini iyileştiriyoruz ancak hâlâ nihai onayını bekliyor ve uygulama mağazasına ulaşması birkaç gün sürebilir.

• Anonim
11 yıl 6 ay önce #1677 by Anonim
Yanıtlayan: Anonim Konu üzerine Ynt: Sınıfları içe aktarma
Yardımınız için çok teşekkürler, şimdi sıraladım - ilk sütunda öğrencilerin isimlerinin altında bir metin vardı, bunu sildim ve iyi çalıştı. Artık eski öğretmen not defterimi dosyalayabilirim! Yine tanklar.

• Sam
11 yıl 6 ay önce #1902 by Sam
Yanıtlayan: Sam Konu üzerine Sınıfları içe aktarma
sanırım şimdi anlayabilirim... birden fazla sütunu, örneğin soyadı ve adı için ayrı bir sütunu içe aktarıyorsanız işe yaramaz. Bu nedenle csv dosyasının aynı sütunda soyadı ve adı olmalıdır. sonra sıralama çalışır... yazılımla birlikte verilen biyoloji örneği gibi.
Teşekkürler