Ödevler nasıl eklenir

Daha
11 yıl 7 ay önce #1395 by BaySanchez520
Ödevler nasıl eklenir tarafından yaratıldı BaySanchez520
Merhaba, bu uygulamada yeniyim ve açıklamaları ve puanları olan ödevlerin nasıl ekleneceğini bilmek istiyorum. Teşekkürler, hayatım boyunca çözemiyorum.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 7 ay önce #1396 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: Ödevler nasıl eklenir
Hoş geldiniz MrSanchez520,

Tüm not defterini birkaç hareketle yönetebilirsiniz, temel olarak iki kez hafifçe vurun ve dokunun ve basılı tutun. burada ayrıntılı olarak açıklanmıştır .

Yalnızca ihtiyacınız olduğu kadar sütun eklemeniz (en sağdaki sütundaki artı işaretine bir kez dokunun) ve istediğiniz gibi, tutacağı not türünü veya düzenleyiciyi yapılandırmanız gerekir.

Çift dokunuşla bir hücrenin notunu eklersiniz. Sağ üst köşedeki küçük dişliye dokunarak ek seçenekleriniz de vardır (bir sonraki hücre baskısının yönü gibi)
Herhangi bir hücreye dokunup basılı tuttuğunuzda, resim veya ses ile açıklama ekleme gibi daha fazla seçeneğe sahip olursunuz.

Hızlı başlatmayı Talimatlarda (web'in üst çubuğunda) veya daha spesifik bir şeye ihtiyacınız varsa Nasıl Yapılır'da da kontrol edebilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz, hala net olmayan bir şey varsa lütfen bize bildirin.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.