iDoceo Connect'teki değerlendirme listeleri - gizlilik ilkesi

• Kolye
4 yıl 6 ay önce #8309 by Kolye
Merhaba.
Dereceli puanlama anahtarları ile kullanmak için iDoceo bağlantı özelliğini yeni keşfettim ve harika görünüyor! Ancak, oda PIN kodunu kullanarak öğrencilerle kullanıma hazır hale getirdim (böylece öğrencilerden kişisel oturum açma bilgilerine gerek yoktu). Ancak, kullanım şekli ne olursa olsun, gizlilik bildiriminde öğrencilerin 13 yaşında veya daha büyük olması gerektiğinin belirtildiğini fark ettim. Bunun bir nedeni olup olmadığını merak ediyordum, eğer öğrenciler herhangi bir kişisel bilgi girmiyorlarsa (belki de ödevlerini bana gönderirken isimleri dışında, böylece onların işi olduğunu anlayabilirim)? Bunu 11-12 yaşındakiler için bir değerlendirme aracı olarak kullanmayı ummuştum - Google Classroom'da bulduğum her şeyden daha son kullanıcı dostu göründüğü için bunu kullanmayı tercih ederim. Yardımınız için teşekkürler.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 6 ay önce #8310 by bert
Merhaba Collier,
Bunun bazı ülkelerin yasal gereklilikleri dışında özel bir nedeni yoktur. iDoceo Connect hiçbir kişisel veri tutmaz ve kullanıcılarını hiçbir şekilde takip etmez. Her yaşta kullanmak tamamen güvenlidir, ancak bazı ülkeler 13 yaşından küçükse ebeveynlerinden/yasal vasilerinden bir tür yazılı izin ister.

• Kolye
4 yıl 6 ay önce #8311 by Kolye
Hızlı cevap için çok teşekkürler! Bu gerçekten yardımcı oluyor, bundan sonra ne yapmam gerektiğini biliyorum.