Değerlendirme Listelerinde Yazı Tipi Boyutunu Azalt

Daha
6 yıl 2 ay önce #7377 by MarieP
Merhaba,
Dereceli puanlama anahtarımda çok fazla seviye olduğu için yazı tipi boyutunu küçültmek istedim. Şu anda, kullanılan yazı tipi boyutuyla sütunlar yeterince büyük olmadığı için bazı kelimeler yarıya bölünmüş durumda.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
6 yıl 2 ay önce #7378 by bert
Merhaba MarieP,
Dereceli puanlama anahtarı raporlarından bahsediyorsanız, App Store'da bulunan en son iDoceo sürümüyle çalıştığınızdan emin olun.
Ekrandaysa, değerlendirme tablosunun yapılandırmasından satır yüksekliğini artırmalısınız. Kıstırma hareketiyle daha sonra tüm dereceli puanlama anahtarını yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.

Daha
4 yıl 10 ay önce - 4 yıl 10 ay önce #8169 by kutsal_ayı4
Yanıtlayan: kutsal_ayı4 Konu üzerine Değerlendirme Listelerinde Yazı Tipi Boyutunu Azalt
Satır başlığındaki yazı tipi boyutunu küçültmeye çalışıyorum ve nasıl yapacağımı bilmiyorum. Nedense 1. 2 sıra için otomatik olarak yaptı ve şimdi 3. sıra için nasıl yapacağımı çözemiyorum. Tavsiye lütfen.
Son düzenleme: 4 yıl 10 ay önce tarafından kutsal_ayı4. Sebep: Fotoğraf ekleyemiyorum

Daha
4 yıl 10 ay önce #8170 by bert
Merhaba.
Dereceli puanlama anahtarlarındaki yazı tipi boyutu değiştirilemez. Yine de kıstırma hareketiyle tüm dereceli puanlama anahtarını yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilirsiniz.