20 ile 100 arası notlar

Daha
12 yıl 2 ay önce #81 by jakadem
20 ile 100 arası notlar tarafından yaratıldı jakadem
Notları girerken kümülatif puan yöntemini kullanırım. Bazıları 100, bazıları ise 30, 40, 60 vb. olabilir. Bunu dikkate alan bir hesap yöntemi görmüyorum. Seçimlerim 10, 20 veya 100 gibi görünüyor. Bazı projeler diğerlerinden daha değerli ve bir puan yöntemi kullanarak ödevleri ağırlıklandırıyorum. Yönlerde bir şey mi kaçırıyorum?

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
12 yıl 2 ay önce - 12 yıl 2 ay önce #82 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ynt: 20 ile 100 arası notlar
Merhaba Jacadam,
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler.
Bu özel soru için yeni bir Nasıl Yapılır oluşturduk, onu bulacaksınız okuyun ya da arıyor birikimli web aramamızda.

Temel olarak, her sütunda varsayılan olarak ayarlanan Genel Notu (sayısal) kullanmanız ve her sütunda hesap sütununun ağırlıklarını %100 olarak değiştirmeniz gerekir. Sanırım şimdi doğru bir şekilde ayrıntılı olarak açıklanmış.
Başka sorunuz varsa lütfen bize bildirin.

Saygılarımızla,
Son düzenleme: 12 yıl 2 ay önce tarafından bert.

Daha
12 yıl 2 ay önce #85 by jakadem
Yanıtlayan: jakadem Konu üzerine Ynt: 20 ile 100 arası notlar
Böylece bu hesaplama işe yarar ve puanları toplar. Puan değerini 100'ün %'si olarak tanımlayacak başka bir sütun eklemenin bir yolu var mı? Normalde, bir not defteri toplam puanları mümkün olan toplam puana bölerdi. Örneğin, 165/180=.916 veya %91.6.

Daha
12 yıl 2 ay önce #87 by bert
Evet, bir sonraki sürümümüz için bu mümkün olacak. Aslında yapıldı ama son dakikada vazgeçildi.
Muhtemelen önümüzdeki hafta için küçük bir sürüm yayınlayacağız, buna değineceğiz.
Daha fazla gereksiniminiz varsa bize bildirin.

Saygılarımızla

Daha
12 yıl 2 ay önce #111 by bert
merhaba jacadam,
Bir sonraki sürümümüz 1.4, uygulama Mağazasından birkaç dakika uzaklıkta, bu nedenle bu sürümün hesaplamalar için istediğinizi karşıladığını size bildirmek istedik.
Burada ayrıntılı bir örnek var: Yüzde fazla değer
Eğer yararlı bulacağını umuyorum.