iDoceo 4.10.13, Çevrimiçi değerlendirmelerle birlikte sunuluyor!

Daha
5 yıl 9 ay önce #7504 by bert
Evet, oraya gideceğiz Ambush66. Kullanıcılardan çok fazla geri bildirim alıyoruz ve bu tür açık görevler mümkün olacak.
Başka bir şey kaçırırsanız, göndermekten çekinmeyin.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
5 yıl 6 ay önce #7628 by mread
Bir XLS dosyasını Connect (Çoktan Seçmeli) testine aktarmak için bir XLS formatı örneği var mı?

Şimdiden teşekkürler

MIke

Daha
5 yıl 6 ay önce #7629 by bert
Merhaba Mike,
Doldurmanız gereken şablonun altında ekli bulun, ayrıca resimde gösterilen seçenekten de edinilebilir

Dosya eklentisi:

Dosya adı: değerlendirme...ate.xlsx
Dosya Boyutu:43 KB
Ekler:

Daha
5 yıl 6 ay önce #7630 by mread
Harika Teşekkürler!!!

Daha
5 yıl 5 ay önce #7784 by Stefano
Süper merci dökün le travail !!!

Serait-il mümkün d'utiliser Connect pour avoir 2 cihazda 2 değerlendirme farklı ve permettre à 2 profesyonel de faire une değerlendirme qui se synchronize sur les 2 cihaz quand on fait un yenileme?

serait-il mümkün d'insérer une photo dans les d'une rubrique à la place du texte?
Cela serait plus facile pour les plus petits.

sağol

Daha
5 yıl 5 ay önce #7787 by bert
Bonjour
Stefpeco'yu bir an önce bitirmek mümkün. Je verrai ce qu'on peut faire

Daha
5 yıl 2 ay önce #7914 by ajacksonjr52
Yanıtlayan: ajacksonjr52 Konu üzerine iDoceo 4.10.12 haftaya hazır.Çevrimiçi değerlendirmeler!
1. fikri seviyorum. Daha önce okulum tarafından Ms ve Google formları kullanıyordum, google'ı engelledi ancak çocuklar msn e-postası olmadan MS'i kullanmayı zorlaştırdı. Sınıf pininin kullanımını seviyorum çünkü bir lms sistemim var ama oradaki test formatını sevmiyorum.

Okuma ve gramer öğretiyorum. Öğrencilerim için soruları yanıtlayabilecek okuma parçaları oluşturmanın veya bunları bir elektronik tabloya bir dizi soru için bir okuma istemi aktarmanın bir yolu var mı?

Örneğin: çocuğun okuyup cevaplayabilmesi için bu soruların okunduğu bir pencere açılır.

*Bunun potansiyelini gerçekten seviyorum.

Daha
5 yıl 2 ay önce #7917 by bert
Merhaba ajacksonjr52,
Değerlendirmeyi yapılandırırken, bir XLS şablonunu indirip yüklemenize izin verecek olan 'XLS'den soruları içe aktar'ı bulacaksınız.

Her sorunun kendi metni/resmi vardır ve çoktan seçmeli veya açık yanıta izin verir.
Örneğin aynı pasajda 4 soru varsa, orijinal pasajı her sorunun üstüne kopyalamalısınız.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ajacksonjr52