Öğrenci oturma planında çerçeve renginin değiştirilmesi

Daha
8 yıl 6 ay önce #5771 by tüylü
Merhaba - bunun nasıl yapıldığını hiçbir yerde bulamıyorum...Her öğrencinin çerçevesine bir renk ekleyin. Anladığım kadarıyla, öğrenciler için bir sütunda giriş olup olmamasına bağlı olarak farklı bir çerçeve rengine sahip olabilirim - bazı öğrencilerimin alan için boş bir sütunu var, diğerlerinin Y'si var ve Y öğrencilerine sahip olmak istiyorum farklı bir renk çerçevesi var. Biri yardım edebilir mi?
Teşekkür
tüylü

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
8 yıl 6 ay önce #5772 by bert
Rengini değiştirmek için bir hücreye > Fırça üzerine dokunun ve basılı tutun veya tüm satırı değiştirmek için bir öğrenciye dokunup basılı tutun.
Genellikle tüm ek seçenekleri bir dokunup basılı tutarak (bir sütunda, başlıkta, hücrede, sekmede, öğrencide vb.)

Daha
8 yıl 6 ay önce #5777 by tüylü
Teşekkürler - Şimdi nasıl yapacağımı görüyorum. Öğrenci için bir sütunun boş olup olmamasına göre otomatik olarak yapılabileceğini düşündüm. Öğrencinin fotoğrafının yanına bir daire içinde eklenen bilgilerin nasıl olduğu konusunda meraklı değilim. Bir öğrencinin tek bir kriteri karşılayıp karşılamadığını göstermek için ince bir renk farkı hissediyorum.
tüylü

Daha
8 yıl 6 ay önce #5778 by bert
'Oturma planı' kısmını kaçırdım.
Varsayılan olarak, bir planda bir öğrenciye atadığınız renkler aynı sınıftaki diğer planları etkilemeyecektir.
Aynı çerçeve rengini not defterinde ve tüm planlarda aynı anda göstermek istiyorsanız, bu seçeneği burada etkinleştirin.
iDoceo ayarları (ana ekran, dişli simgesi üst çubuğu) > Oturma planı > Çerçeve rengi not defterine bağlıdır
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tüylü