Ortalamanın altındayken kırmızı not alın

Daha
9 yıl 11 ay önce #4485 by morganefol
Ortalamanın altındayken kırmızı not alın tarafından yaratıldı morganefol
Merhaba,
(İngilizcem mükemmel değilse özür dilerim, fransızca konuşuyorum ama deneyeceğim)

idodeo'yu yeni kullanmaya başladım ve onu seviyorum! Uygulama için çok teşekkürler!
Sadece bir sorum var, web sitesine baktım ama cevabını bulamadım ama belki de bulamadım.
Bir testle yeni bir sütun oluşturduğumda, bir öğrenci düştüğünde (ortalamanın altında olduğunda) not defterimde notun siyah değil kırmızı olarak yazılmasını istiyorum. Şimdilik, hücrenin rengini değiştiriyorum, ama yazı tipinin rengini değiştirmek çok daha basit ve çok daha güzel olurdu. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.

Cevabınız için teşekkür ederim !

morgane

Bonjour

J'adore l'application mais j'ai une soru, j'ai cherché sur le site mais je n'ai pas trouvé ma réponse, mais peut-être que j'ai mal cherché.

En son bir kez daha yeni bir gün geçirdiler. Bir an için, en iyi ihtimalle, en iyi ihtimalle, en çok para kazanılan günlerin yanı sıra, her şey yolunda gitsin.

Merci votre yanıtı dökün!

morgane

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 11 ay önce #4486 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Ortalamanın altındayken kırmızı not alın
Günaydın Morgane,
Vous trouverez bir örnek étape-par étape ici
Kısacası:
- Chaque Colonne un type de note attribuée. İki kez dokunmanın en başından beri, en uygun, en doğru, en doğru ve en son nokta olduğunu varsayalım.

- 0 ila 20 arasında bir nota atfedebileceğinizi hayal edin.

- Konfigürasyon tasarımı not türleri sur l'écran asıl (sur la règle), sélectionnez 0 à 20 ve puis Renkler

- verrez cet écran ci-dessous

ces couleurs, cellule değerli bir komponentte ön plana çıkıyor

Ekler:
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: galcekirsten

Daha
9 yıl 11 ay önce #4487 by morganefol
Yanıtlayan: morganefol Konu üzerine Ortalamanın altındayken kırmızı not alın
Harika ! Böyle bir şeye sahip olmamanın garip olduğunu biliyordum!

Hızlı cevabınız için çok teşekkür ederim!