işbirlikçi görevler

Daha
11 yıl 1 ay önce #2735 by Kuruşlu
işbirlikçi görevler tarafından yaratıldı Kuruşlu
Öncelikle, öğretmenler için böyle harika bir araç geliştirdiğiniz için size teşekkür etmek istiyorum. Tam olarak aradığım şey buydu ve dinleyecek herkese bu konuda çıldırıyorum. Geçenlerde blogumda inceledim: www.teachingchallenges.com/2013/02/tech-tips-tuesday_19.html
İyileştirme önerim:
Öğrencilerim görevler üzerinde işbirliği yapıyor ve bir ses dosyasını kaydetmenin basit bir yolunu istiyorum, ancak bunu birden fazla öğrenciye atfediyorum. Şu anda bir hücreye bir öğrenci için açıklama olarak kaydediyorum, ancak onu başka bir öğrenci için hücreye almanın tek yolu Dropbox'a aktarmak ve ardından ikinci hücredeki açıklamalara dosya yüklemek. Bunu yaptığımda sesi idoceo üzerinden çalamıyorum, ancak e-posta ile gönderildiğinde çalışıyor. İdeal olarak, bir ses kaydını birden fazla öğrenciye atfetmenin (veya kopyalamanın) kolay bir yolunu çok isterim.
Pek çok istek almanız gerektiğinin farkındayım ve geliştirici değil kullanıcı olarak bunu başarmanın zorlukları hakkında hiçbir fikrim yok. Bu kadar faydalı bir sınıf ürünü için tekrar teşekkür ederim.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
11 yıl 1 ay önce #2736 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine işbirlikçi görevler
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
iDoceo ile ilgili ilk makaleyi yayınladığınızdan ve son kararı merakta bıraktığınızdan beri blogunuzu okuyoruz! 'Kayıp ve Bulunan' ve 'Uno'nun Bahçesi'nden özellikle keyif aldım (güzel fikir)
Bir sonraki büyük güncellememiz için sesi (ve diğer kaynakları) paylaşmak için bu seçeneğe güvenin... yine de biraz zaman alacak!

Saygılarımla

Daha
11 yıl 1 ay önce #2737 by Kuruşlu
Yanıtlayan: Kuruşlu Konu üzerine işbirlikçi görevler
Bunun için teşekkürler. Video ile denediğimde aynısını buldum. Tüm harika çalışmalarına devam et. Sen her şeyi hallederken ben halledeceğim. Şerefe :)

Daha
11 yıl 2 hafta önce #2882 by ebh207
Yanıtlayan: ebh207 Konu üzerine işbirlikçi görevler
Evet! Ben de yakın zamanda aynı şeyi düşündüm. Bunu aşmak için yaptığım şey, grupta tek başına öğrencilerin videosunu çekmek veya fotoğraflarını çekmek. Bu onu temiz tutar ve bireysel sorumluluk parçasını da gösterir. Uygulama geliştiricilerinin de ek açıklamaları paylaşmanın bir yolunu bulmasını çok isterim.