Uygulamanın sürümü

Daha
1 yıl 10 ay önce #10517 by nehirci
Uygulamanın sürümü tarafından yaratıldı nehirci
Merhaba,
okulum yüzey tabletlerini benimsedi ve bu yüzden idoceo'yu terk etme veya öğretmenlik yaparken yanımda iki tablet bilgisayar taşıma seçeneğiyle karşı karşıyayım, ikisini de yapmak istemiyorum! Yüzey, ağın ipad'in yapmasına izin vermeyeceği beyaz tahtaya uzaktan projeksiyon yapabilecek şekilde ayarlanmıştır.

Windows için geliştirme yapmadığınızı okudum ve buna saygı duyuyorum, ipad sürümümle senkronize olacak bir web sürümü düşünür müsünüz? Bunun için bir yıllık ücret ödeyebilirsiniz ve benim gibi insanların ofisimde ağır işler için ipad'i kullanmasına izin verir, ancak yine de yüzeyi kullanmam gerektiğinde oturma planları ve planlayıcım gibi şeylere erişebilir.

Temelde paramı alman için yalvarıyorum ve harika yazılımını kullanmaya devam etmeme izin ver! Birlikte ders verdiğim meslektaşım da aynı pozisyonda.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 10 ay önce #10518 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Uygulamanın sürümü
merhaba ırmak,
Web tabanlı bir sürüm geliştirmek, bir Windows sürümünden en az 10 kat daha pahalıdır (hem zaman hem de para açısından), daha fazla sınırlaması vardır ve bu abonelikler yalnızca sunucuları devam ettirmek için olacaktır. Kişisel verileri bir sunucuda saklamak, diğer birçok şeyin yanı sıra bir kabus ve ne pahasına olursa olsun kaçınmaya çalıştığım şey.

Saygılarımızla,

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.