Doğrudan planlayıcıya veya ajandaya atamalar ekleyin

Daha
4 yıl 6 ay önce #8332 by Fran20051979
Doğrudan planlayıcıya veya ajandaya atamalar ekleyin tarafından yaratıldı Fran20051979
Merhaba Herkes,

Her şeyden önce, fransız iDoceo kullanıcısı olduğum için lütfen kötü ingilizcem için özür dilerim.

Şimdiye kadar, tüm ödevlerimi doğrudan hatırlatıcılara koyardım. Genelde hem başlangıç ​​tarihini (ödevi verdiğim ders) hem de bitiş tarihini girdiğim için bu çok zor bir iş.
Kullanıcının bir teslim tarihi seçebileceği (bir sonraki ders, +7 gün, özel tarih...) "ödev seçeneği" gibi bir şey aracılığıyla doğrudan gündemde bir ödev ayarlayabilmek harika olurdu.

Bu özelliği uygulamanın zor olduğunu hayal bile edemiyorum. iDoceo bir şekilde şimdiye kadar kullandığım en iyi uygulama. Ayrıca iş arkadaşlarımın çoğu da bu uygulamayı kullanıyor; çok yardımcı oluyor!

Cevabınız için çok teşekkürler,

Saygılarımla,

François

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
4 yıl 6 ay önce #8333 by bert
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler François,
Bir sonraki büyük güncellememiz için benzer bir özellik üzerinde çalışıyoruz. Hala yapım aşamasında ama buna güvenin.
Beta testlerine katılmak ve müsait olduğunda denemek isterseniz, bana bildirin.
İngilizcen gayet iyi ama fransızca da yazabilirsin!

Saygılarımızla,
Bert
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fran20051979

Daha
4 yıl 6 ay önce #8334 by Fran20051979
Yanıtlayan: Fran20051979 Konu üzerine Doğrudan planlayıcıya veya ajandaya atamalar ekleyin
Cevabınız için çok teşekkürler.

François

Daha
4 yıl 5 ay önce #8407 by Fran20051979
Yanıtlayan: Fran20051979 Konu üzerine Doğrudan planlayıcıya veya ajandaya atamalar ekleyin
Merhaba Bert, herkese merhaba,

Umarım sorum uygunsuz değildir, çünkü böyle bir özelliği eklemenin ne kadar zor olduğunu hayal bile edemiyorum, ancak bu özelliğin ne zaman uygulanacağına dair yaklaşık bir tarih var mı?
Daha önce de söylediğim gibi, uygulamada eksik olan tek şey bu.

Harika çalışmanız için tekrar teşekkürler.

François

Daha
4 yıl 5 ay önce #8410 by bert
Merhaba François. Zaman alacak, özellikler için herhangi bir ETA sağlayamıyoruz.

Şimdi, tamamen yenilenmiş bir arayüz ve birçok ilginç ekleme ile bir sonraki büyük güncellememizi yayınlamaya odaklandık. iDoceo 6 şimdi Beta testinde.
Uygulamayı her güncellemede geliştirmeye devam ediyoruz, ancak herhangi bir tarih onaylayamıyoruz. Bütçe, zaman ve kaynaklar konusunda sınırlamalarımız var. Zaman çizelgemiz sürekli değişiyor ve tutamayacağımız bir tahmini tarih vermenin bir anlamı yok.

Daha
4 yıl 5 ay önce #8411 by Fran20051979
Merhaba Bert,

Anlıyorum.

Tüm çalışmalarınız için tekrar teşekkürler.

François