Dilekler/Sorular

Daha
9 yıl 5 ay önce #5125 by cwsprof
Dilekler/Sorular tarafından yaratıldı cwsprof
Merhaba,
her şeyden önce - gerçekten harika bir uygulama, çok, çok teşekkür ederim!

Ben yeni bir müşteriyim, bu yüzden bu sadece bir dilek mi, yoksa gerçek ayarı bulamadım mı emin değilim, lütfen yardım edin/uygulamayı düşünün:

1. Bazı istatistiklere ihtiyacım var (Saatler (60dk veya 45dk, sınıfa göre değişir (planlayıcı --> 1 Ünite) sınıfta, birleşik sınıflarda (tümü lisans, tüm master sınıfları, tüm sınıflarda (yıllık, aylık, aylık) önceden tanımlanmış dönem ("okul yılı"), kuruma göre (farklı kurumlarda sınıflar düzenleniyor...) - bu mümkün mü (rapor, excel, vb.)?

2. Planlı dersleri normal Ipad/Iphone-Takvim'de göstermek mümkün mü - Yani derslerimi Iphone'da da görmek isterim, - oldukça düzensiz - dersler sırasında randevu planlamak değil.

3. Birden fazla sınıfı içeren öğrenci raporları yapılabilir mi? Bazı öğrenciler birden fazla sınıfa katılıyor, ancak genel notlar/katılım raporu görmek isterim.

4. Özel derslere yorumlu/yorumsuz istatistiklerle (ne zaman? haftada kaç ders? Katılımcı oranı? ...)

5. Sadece bazı öğrenci gruplarına belirli ekstra (düzensiz) sınıflar atamak mümkün mü (tabii ki özel bir kurs tanımlayabilirsiniz, ancak bu tam olarak fikir değil... bildiri...

Yardımınız için çok teşekkür ederim ve böyle harika bir uygulama geliştirmeye devam edin!
Chris

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 5 ay önce #5140 by cooper1979
Yanıtlayan: cooper1979 Konu üzerine Dilekler/Sorular
Evet lütfen! #3 yukarıdaki gönderide... Her öğrenci için birden fazla sınıf içeren öğrenci raporları oluşturabilmeyi çok isterim. (Yani İlerleme raporları veya karneler!)

Daha
9 yıl 5 ay önce - 9 yıl 5 ay önce #5147 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Dilekler/Sorular
Hoşgeldin cwsprof,ccooper1979,

Önerileriniz için teşekkürler, bazı yorumların altında ekte bulabilirsiniz. Aklınıza gelen başka bir fikri paylaşmaktan çekinmeyin.

#1 Planlayıcı istatistikleri
Bir sonraki büyük güncellemelerimize bazı grafikler ve istatistikler ekleyeceğiz.
Ancak önümüzdeki güncellemede ihtiyacınız olan planlayıcı istatistiklerini ekleyip ekleyemeyeceğimizden emin değilim, yine de listemize ekledim.

#2 Takvim
Bu birkaç kez istendi, hala yapılacaklar listemizde.

#3 Sınıflar arası raporlar
Yukarıdakiyle aynı, ancak olası bir geçici çözüm olarak:
Mevcut sürümde, sınıflar arasında sütunları ve verileri kopyalayabilirsiniz. iDoceo her iki sınıftaki öğrencileri eşleştirecek ve veriler aktarılacaktır.
Tüm bilgileri içeren raporlar için ek bir sekme oluşturmalısınız.
Birkaç sütunu kopyalamak için: Araçlar (üst çubuk) > Sütunlar > Seç > Kopyala üzerine dokunun ve hedef sınıfı seçin

#4 not edildi!

Bu henüz mümkün değil. Programdaki/planlayıcıdaki her zaman dilimi tüm sınıfa bağlı olmalıdır. aklımızda tutacağız

Saygılarımızla
Son düzenleme: 9 yıl 5 ay önce tarafından bert.