Benim dilek listem

Daha
9 yıl 7 ay önce - 9 yıl 7 ay önce #4725 by yeniyılbebek90
Benim dilek listem tarafından yaratıldı yeniyılbebek90
Uygulamayı seviyorum. Ancak birkaç fikrin var

- Otomatik olarak 4'lü gruplara ayrılabilme. Muhtemelen, öğrencileri yerleştirmek için hareket ettirebileceğiniz masalar kurun.
- Tüm sınıflar için kullanılan varsayılan bir oturma planı oluşturun. Aksi halde büyük zaman kaybı
- Tutuklamaları ve takdirleri takip edebilmek (muhtemelen sınıf dojosuna benzer bir şey mi?)
- Erkek kız koltuğunu birleştirmek için rastgele ayar
- Oturma planındaki farklı ayarlar arasında çakışma olmadan ve herkesi yeniden konumlandırmak zorunda kalmadan sorunsuz bir şekilde geçişe izin verin
- Planlayıcının, ödevi ne zaman belirlediğinizi ve ne zaman teslim edileceğini söyleyen bir ev ödevi bölümüne sahip olmak. Bu, daha sonra, alınması gereken ders konusunda sizi uyarır.
- Oturma planı görünümünde sadece isim seçeneğinde 1 köşede 1 adet veri gösterebilirsiniz. 2 atarsan çok iyi olur
- Oturma planı görünümünde gösterilen renkleri değiştirin (belirli renkler belirli bir şeyi gösteriyorsa, çocuklara renkli versiyonu göstermek pek iyi değil).

Uygulamayı sev! Çok teşekkürler
Son düzenleme: 9 yıl 7 ay önce tarafından yeniyılbebek90.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 7 ay önce #4740 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Benim dilek listem
Newyearbaby90 dilek listesi için teşekkürler,
İsteklerinizi az önce listemize ekledim. Oturma planında bazı ilginç iyileştirmeler var.
Bir sonraki büyük güncellememizde, muhtemelen bir tür davranış yönetimi özelliği, ek gruplama seçenekleri (erkek/kız konusunda emin değilim) ve modlar arasında daha iyi geçişler ekleyeceğiz.
Renkleri değiştirmek için bu seçeneğe güvenin, bu faydalı olacaktır.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: dirsek

Daha
9 yıl 7 ay önce #4760 by yeniyılbebek90
Yanıtlayan: yeniyılbebek90 Konu üzerine Benim dilek listem
Ayrıca bir öğrenciyi birden fazla renk yapabilmek ister (örneğin iki şeritten oluşur)

Daha
9 yıl 7 ay önce #4762 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Benim dilek listem
Bu pek olası değil, ama yine de not edildi