İstek Listesi - Planlayıcı

Daha
9 yıl 10 ay önce #4551 by Bette Noire
İstek Listesi - Planlayıcı tarafından yaratıldı Bette Noire
Lütfen planlayıcıyı yapılandırma yeteneğine sahip olabilir miyiz? Örneğin

LO:
Başlangıç:
Ana:
Genel Kurul:
Ödev Toplayın:
Ödevi Ayarla: Ödev Süresi:

Bir ödev son teslim tarihi belirlemek, bir şekilde zamanı geldiğinde dersle ilişkilendirilebilirse, bu harika olurdu, ancak bunun büyük bir soru olduğunun farkındayım.

Şu anda planlayıcı özelliğini pek kullanmıyorum çünkü standart ders yapısını tekrar tekrar yazmayı gerektiriyor. Diğerlerinin farklı bir yapıya sahip olacağını takdir ediyorum, bu yüzden sanırım en iyi seçenek, bireylerin kendilerinin belirlemesi için bazı araçlar olsaydı olurdu. Bu mümkün mü?

Çok teşekkürler.

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
9 yıl 10 ay önce #4553 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine İstek Listesi - Planlayıcı
Merhaba Bette Noire,
Evet, hem planlayıcı için şablon/yapı hem de bir tür ev ödevi planlaması için yapılacaklar listemizde bu önerilere sahibiz.
Onları iDoceo 3.5'e kadar hazırlamaya çalışacağız, biraz zaman alacak ama oraya geleceğiz.

Daha
9 yıl 10 ay önce #4566 by Kathleen
Yanıtlayan: Kathleen Konu üzerine İstek Listesi - Planlayıcı
Merhaba.

Ben de bunu düşünüyordum... Gelecekteki bir TextExpander güncellemesini dostça yapmak mümkün olabilir mi? Bu daha kolay olurdu (benim için zaten ;) ) planlarımı günlüğe/gündeme daha akıcı/standartlaştırılmış bir şekilde yazmak.

Yukarıdaki istek (veya farklı bir çözüm) için parmaklarımı çaprazlarken bazen hazırladığım basit ders planı tuvallerini kullanıyorum ve onları kopyalayıp günlüğe yapıştırıyorum ve ardından "boşlukları" dolduruyorum.. . Zarif değil, ama benim için çalışıyor. :)

iDoceo'yu yarattığın için tekrar teşekkürler Bert. Bu yıl daha iyi organize olmama ve işimin zirvesine çıkmama çok yardımcı oldu.

Kathleen