lütfen Windows 8 için bir tane geliştirmeyi düşünün

Daha
10 yıl 3 ay önce #4128 by kuzgun
Windows sürümüyle çıkmanızın pek olası olmadığını okudum ama hey, bu benim dileğim. Ben nereden geldiğini anlamış olsam da, yine de yeniden düşünmek isteyebilirsin. Amaç öğretmenlere sınıflarını yönetmede gerçekten yardımcı olmaksa, o zaman bir Windows sürümü çıkarsanız belki çok daha fazla yardımcı olabilirsiniz. Eminim ki çok daha fazla insan bunu takdir edecektir, ben de öyle eminim. Zaman ayırdığın için teşekkürler :D

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

• Sabit Eddie
10 yıl 3 ay önce #4142 by Sabit Eddie
Yanıtlayan: Sabit Eddie Konu üzerine lütfen Windows 8 için bir tane geliştirmeyi düşünün
Windows RT böyle bir uygulama için yalvarıyor!

Yaklaşan hiçbir şey yok, Windows ve Windows RT kullanıcılarının çok ilgisini çekeceğinizi düşünüyorum.

Daha
10 yıl 3 ay önce #4143 by bert
Not edildi, ancak önce bir sonraki CEO'larının kim olduğunu görelim.

Windows için yazılım geliştirmek için muazzam miktarda zaman ve para kaybettik ve bu hala acıtıyor...

Daha
10 yıl 2 ay önce #4221 by Casselton
Yanıtlayan: Casselton Konu üzerine lütfen Windows 8 için bir tane geliştirmeyi düşünün
Giriş yapabilmek ve desteğimi vermek için yeni bir hesap oluşturdum! Okullar, işletmeler gibi hala birçok MS Office uygulaması kullanıyor. Sonuç olarak, iPad yerine Windows 8 tabletim var - ki bu harika, ancak Idoceo'da yok! Windows için yayınlansaydı, tabletleri boşverin, kaç öğretmenin bunu sınıf bilgisayarlarında kullanacağını bir düşünün!

Daha
10 yıl 2 ay önce #4230 by bert
Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler Casselton,
Ekrana dokunmadan iDoceo hissinin bir kısmının kaybolmasından korkuyorum. Bir noktada bir Mac sürümüne geçmeyi deneyeceğiz ve sonra Windows'u göreceğiz.

• mk2333
8 yıl 4 ay önce #6006 by mk2333
Lütfen PC için bir tane geliştirin :(
Tüm ders planlarım, günlük planlarım, değerlendirmelerim vs. bilgisayarda (16 yıl değerinde) var - Bir yıldan diğerine kolayca ve hızlı bir şekilde kopyalayıp yapıştırabilir ve gerektiğinde değişiklikleri uygulayabilirim - ancak iDoceo'yu SEVİYORUM ve sadece bilgim yok (muhtemelen durum böyledir) ve bunu iDoceo ile yapmanın kolay bir yolunu kaçırıyorum Uygulamanın ömründen emin değilim :(
Yardım Lütfen :(

Daha
8 yıl 4 ay önce #6008 by bert
Merhaba mk2333,
Ne yazık ki, Windows'a geçiş şu anda çok pahalı ve bunu karşılayamıyoruz.
Görünüşe göre Microsoft, bu geçişi kolaylaştıracak harika bir araç üzerinde çalışıyor ancak hala çalışmalar devam ediyor ve ufukta bir zaman çerçevesi veya son tarih yok.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mk2333