Kriterler/İçerikler?

Daha
1 yıl 2 ay önce #30772 by grhafer30
Kriterler/İçerikler? tarafından yaratıldı grhafer30
Atama diyaloglarında yeni bir kriter/içerik seçeneği görüyorum ama bununla ilgili hiçbir şey bulamadım. Açıklayabilir misin?

Gary 

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
1 yıl 2 ay önce - 1 yıl 2 ay önce #30773 by Güzel
Yanıtlayan: Güzel Konu üzerine Kriterler/İçerikler?
Bu, bazı ülkeler için özel olarak tasarlanmış bir araçtır. Bununla birlikte, iDoceo'daki diğer herhangi bir araç gibi faydalı olabileceğini düşünüyorsanız onu kullanabilirsiniz.

Temel olarak sütunlara, değerlendirme listelerine veya klasörlere/kategorilere etiketler ekleyerek çalışır.

Bir etiket atadığınız her sütuna ağırlıklar veya yüzdeler atayabilirsiniz ve bu sütunların ortalaması o etiketin notu olacaktır.

Ayrıca tüm etiketlerin derecesini bir arada alabilir ve yalnızca bu hesaplama için bazı etiketlere diğerlerinden daha fazla ağırlık verebilirsiniz.

Son olarak, hepsini kullanmanıza gerek olmasa da, ihtiyacınız olduğu kadar çok beş seviye vardır.

Bu, yapılandırılmış bir etiket sistemi olarak çalışır, not defterinize eklenen etiketler daha büyük bir etiketle ilişkilendirilebilir ve her büyük etiket, notunu ilgili not defteri etiketlerinin ortalamasından alır.

Aynı şey beş seviyeye kadar olan etiketlerde de olabilir.

Şu anda bununla ilgili makaleler sadece İspanyolca, okumak isterseniz diye onları burada bırakıyorum.

www.idoceo.es/index.php/es/buscar/todos-...-la-lomloe-en-idoceo
www.idoceo.es/index.php/es/buscar/todos-...-importarlo-a-idoceo
www.idoceo.es/index.php/es/buscar/todos-...-y-filas-de-rubricas
www.idoceo.es/index.php/es/buscar/todos-...s/los-widgets-lomloe

Son düzenleme: 1 yıl 2 ay önce yazan Güzel.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: grhafer30

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.