Rapor dışa aktarma XLS seçenekleri

Daha
7 yıl 10 ay önce #6306 by james.me.robinson
Dışa aktarma XLS'nin tam olarak çalışmadığını bildir tarafından yaratıldı james.me.robinson
Merhaba Bert,
Metin ek açıklamalarımı bir XLS dosyası olarak dışa aktarmaya çalışıyorum ancak metnin hiçbiri Excel elektronik tablosunda görünmüyor. Ek açıklamaları dahil et seçeneğini işaretledim ve ayrıca hücreyi metin olarak kaydetmeyi denedim.
Yapmam gereken başka bir şey var mı?
James

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
7 yıl 10 ay önce #6307 by bert
Merhaba James,
Bunu şimdi kaydettim, bir göz atın ve farkı görürseniz bana bildirin.
Videoda hem Sayılar hem de Excel gösteriliyor

Daha
7 yıl 10 ay önce #6308 by james.me.robinson
Yanıtlayan: james.me.robinson Konu üzerine Dışa aktarma XLS'nin tam olarak çalışmadığını bildir
Merhaba Bert,
Bu, yorumların hesap tablosunda görünmediği anlamına gelen XLSX seçeneği gibi görünüyor, ancak bu seçenek işaretlenmediğinde çalışıyor.

Adres mektup birleştirmeyi yazdırılabilir bir biçimde yapabilmem için bu ek açıklamaların metin olarak dışa aktarılmasını sağlamanın bir yolu var mı? Tüm sınıfın açıklamalarını bir tabloya alabilmek istiyorum, böylece her öğrenci için ayrı bir sayfa bırakmak yerine onları kesip kitaplara yapıştırabilirim.

Daha
7 yıl 10 ay önce #6309 by bert
Bunun yerine CSV dışa aktarımını kullanın. Not defterindeki her gerçek sütunun yanında ek açıklamalar içeren ek bir sütun oluşturacaktır.
Aşağıdaki kullanıcı(lar) Teşekkür etti: james.me.robinson

Daha
7 yıl 10 ay önce #6310 by james.me.robinson
Yanıtlayan: james.me.robinson Konu üzerine Dışa aktarma XLS'nin tam olarak çalışmadığını bildir
Teşekkürler Bert,
Bunu şimdi deneyecek.

Daha
7 yıl 10 ay önce #6336 by james.me.robinson
Merhaba Bert,

CSV dosyası olayı tam olarak ihtiyacım olanı yapıyor, biçimlendirme dışında (madde işaretleri veya satır sonları gibi) CSV'de çıkmıyor. Biçimlendirmenin aktarılacağı anlamına gelen bir ayar var mı?

Seçeneklerde CSV1, SCV2 ve CSV3 arasındaki fark nedir?