Kopyalayan Öğrenciler

Daha
10 yıl 4 ay önce - 10 yıl 4 ay önce #4122 by Sperry
Kopyalayan Öğrenciler tarafından yaratıldı Sperry
Merhaba,

Yeni öğrencilerle ve ayrıca yeni sütunlarla sahip olduğum bir sınıf listesini güncellemeye çalışıyordum çünkü birçok değişiklik benim için excel'de daha kolaydı. Güncellenen dosyayı idoceo'daki mevcut sınıfa içe aktarmak için bir CSV olarak kaydettim ve ekleme seçeneğini (veya menü ne diyorsa onu) seçtim. Not defterine tüm güncellenmiş bilgilerle birlikte 'içe aktarıldı' adlı yeni bir sekmeyi başarıyla ekledi, ancak şimdi her çocuğun not defterine girişini çoğaltmış görünüyor (ekli fotoğrafa bakın) fotoğrafı olmayan yavrular yeni excel dosyasından, fotoğraflı olanlar orijinaldir.

Bir not defteri sayfasını güncellenmiş bir excel sayfasıyla nasıl güncelleyebileceğime veya nerede yanlış yaptığımı bilebileceğime dair bir fikriniz var mı?

Şerefe
Son düzenleme: 10 yıl 4 ay önce tarafından bert. Sebep: Resmi gördüm. İsimler yüzünden siliniyor

Lütfen Oturum aç or Hesap oluştur sohbete katılmak için.

Daha
10 yıl 4 ay önce #4125 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Kopyalayan Öğrenciler
Merhaba Sperry,
Kendi tarafımızda yeniden üretmeye çalışayım, ancak bu şu anki sürümde bir hata gibi görünüyor.
Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim.

Daha
10 yıl 2 ay önce #4290 by Sperry
Yanıtlayan: Sperry Konu üzerine Kopyalayan Öğrenciler
Teşekkürler Bert, bir öğrenci sınıf değiştirdiğinde csv'ye yeni bir satır ekleyemem ve tamamen yeni bir sınıf oluşturup son sınıf silindiği için can sıkıcı bir durum. Bu, I doceo eklenen verilerin kaybına neden olur

Daha
10 yıl 2 ay önce #4370 by Sperry
Yanıtlayan: Sperry Konu üzerine Kopyalayan Öğrenciler
selam Bert,

Dosyalara bir göz atmayı ve sorunların ne olduğunu görmeyi başardınız mı?

Daha
10 yıl 1 ay önce #4378 by bert
Yanıtlayan: bert Konu üzerine Kopyalayan Öğrenciler
Merhaba Sperry,
Sorunu yeniden oluşturacaktık, ancak korkarım mevcut sürümde bir geçici çözüm sağlayamıyorum. Bir sonraki güncellememiz bu sorunu çözecektir. Üzerinde çalışmak biraz zaman alacak ama